ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Перник за периода 15 - 19 януари 2018 г.

Източник: ЧЕЗ България

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезник: 06286.0502.021 Бив.Под.Мно, 9-ти Септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Жданов, Йордан Стефанов, Комсомолец, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Синчец, Славей, Стадион, Стоян Миленков, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Шипка

На 16.01.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезник: 9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Асен Алексов, Борис Антов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Велин Ваклинов, Видрица, Владо Захариев, Владо Радославов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Гледан, Гоце Делчев, Граово, Гребен, Димитър Хранов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Йордан Стефанов, Любаш, Макаренко, Могилица, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Радослав Григоров, Разцвет, Славянска, Сливница, Строител, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Чайка, Чорни, Чуряк, Шейново, Яне Сандански, Яровец, Ясна Поляна

На 17.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Брезник: Ангел Коцелянов

Община Перник  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Перник: V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УПИII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах.Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил и Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни Връх, Шумнатица

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация с.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв.116а, ПИ203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165; Гълъбник: Кв.25 УПИ XІІІ-353, УПИ VІІ-112,Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6; Долна Диканя: 884 Кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40; Дрен: V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, с.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета; Старо Село, Общ. Радомир: VII-157 Кв.17, XXVіі-XXVііі Кв.12, Мах.Дукова; Чуковец, Общ. Радомир;

На 18.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Перник: Арх. Йордан Миланов, Изток, Максим Горки;

Община Радомир  

На 15.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ На 17.01.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Кондофрей: Общ.Радомир

На 15.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ На 17.01.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Владимир: ПИ 149 Кв,14; Долна Диканя; Долни Раковец: Кв.22,Упи Х-206, местност Банята , УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167 Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1; Друган: VІ-485,Кв. 45, Чачулова Махала; Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг; Стефаново, Общ. Радомир: Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084; Червена Могила;

На 15.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 16.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 17.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 18.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 19.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Извор, Общ. Радомир: Махала Канджулица, УПИ V-138 Кв.24, УПИ VII-69, Кв.13;

На 16.01.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:45 - 14:30 ч./ - Радомир: Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, Път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин;

На 16.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 14:30 ч./ - Радомир: I-1259 Кв.117, Алеко Константинов, Батенберг, Братя Миленкови, Войнишко Въстание, Гърляница, Добруджа, Дупнишка, Евлоги Георгиев, Люлякова, Марица, Раковска, Рилска, Родопа, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Радомир: Гърляница, Дупнишка;

Община Трън  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Георги Димитров, Младост, Мосаловска, Петко Д. Петков

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Рани Луг

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Неделково

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Слишовци

На 19.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Шипковица







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари