ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 15 - 19 януари 2018 г.

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 16.01.2018 г. /11:45 - 15:00 ч./ - Белене: България, Войнишка

Община Долна Митрополия  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Коста Златарев, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Рила

Община Левски  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември, Б.Анастасов, Безименна, Васил Левски, Възраждане, Ив.Вазов, Н.Й.Вапцаров, Осми Март, ПИонерска, Ю.А.Гагарин

На 16.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Владимир Заимов, Захари Стоянов, Локомотив, Цар Симеон

На 16.01.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин; Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра; Згалево: 700035 Мест.Виная, II Кв.1, Аврора, Адалберт Антонов-Малчика, Антон Иванов, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Васил Левски, Вит, Витоша, Владимир Поптомов, Восток, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Георги Димитров, Герман Титов, Димитър Благоев, Дунав, Елтепе, Западна, Искър, Йорданка Николова, Килиманджаро, Клисура, Комуна, Космос, Костурна, Любен Каравелов, Марица, Москва, Мургаш, Оборище, Осъм, Пирин, Пловдив, Поп Андрей, Радомир, Разград, Ракета, Раковски, Сердика, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Три Чешми, Христо Ботев, Черна Гора, Шипка, Ю.А.Гагарин, Юмрукчал; Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра; Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов; Летница, Общ. Летница: Александър Димитров; Одърне: 9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов;

На 16.01.2018 г. /12:15 - 15:00 ч./ - Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бенковски, Бяло Море, Васил Априлов, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Скопие, Тодор Каблешков, Тунджа, Черно Море, Янтра;

На 17.01.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Асен Халачев, Васил Левски, Гео Милев, Оборище, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Ясна Поляна;

Община Никопол  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Никопол: Беласица, Вежен, Дойран, Победа, Рибарица, Странджа, Телеграфна, Черни Връх

На 15.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

На 15.01.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Никопол: Ал Стамболийски, В.Левски, Европа, Кирил и Методий, Раковска, Телеграфна

На 15.01.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Никопол: Акация, Ал Стамболийски, Драгоман, Дунав, Елия, Л Каравелов, Раковска, Сливница, Христо Ботев

На 16.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Никопол: Бяло Море, В.Левски, Ген Криденер, Дунав, Елия, Люлин, Марица, Одеса, Осогово, Средна Гора, Стара Планина, Шипка

На 16.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Никопол: Вардар, Вежен, Вишнева, Морава, Мусала, Оборище, Осъм

На 17.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Въбел: Ал. Стамболийски, В. Коларов, В. Левски, В. Пеева, Г. Димитров, Г. Кирков, Д. Дебелянов, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Пирин, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Черковица

Община Плевен  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 15.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Плевен: ул.Георги Кочев N: 94

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Константин Величков, П.Р.Славейков

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 16.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Плевен: XXI, Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн.Акчара, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро, Строител

На 16.01.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Плевен: XXI, Местн.Западна Идустриална Зона, Строител

На 17.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Дружба

На 18.01.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Плевен: Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 19.01.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Плевен: Местн.Плочата, Плочата

На 21.01.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Плевен: Кара Колю

Община Пордим  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Червен Бряг: XX-2461 Кв. 177а, XXVIII-2464, Европа, Земеделска Земя, Местност Ежков Връх

На 16.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 13:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Садовец: 634, I-ри Стопански Двор, Ал.Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П.К.Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св.Св.Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю.А.Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1

На 16.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров;

Ракита, Общ. Червен Бряг;Староселци;Телиш: Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х.Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Койнаре: Ал.Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген.Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К.Пешунков, местност Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

На 18.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 14:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.01.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-Ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-Ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-Ма, 68-Ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-Ма, 78-Ма, 8-Ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 18.01.2018 г. /08:30 - 14:15 ч.; 08:30 - 08:45 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети Септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари