ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 15 - 19 януари 2018 г. - 1 част

Източник: ЧЕЗ България

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 15.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Божурище: Ангел Кънчев, Божур, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Даме Груев, Дружба, Европа, Иван Вазов, Ком, Лазур, Люлин, Малина, Отец Паисий, Панайот Волов, ТП Мълния, УПИ IV-601,003, Кв.100, Христо Ботев, Шипка

На 17.01.2018 г. /10:00 - 19:45 ч./ - Гурмазово

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Гурмазово: Гурмазовско Шосе, УПИ II-021103 Кв. 43

На 18.01.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Божурище: Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура, Пирин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ Ііі-Общ., Кв.19, Хан Аспарух

Община Ботевград  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Боженица: Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци;

Липница, Общ. Ботевград: Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Чеканица

На 15.01.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ - Ботевград

На 15.01.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: 003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 15.01.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ - Ботевград: Йошовски Трап, Курорт Зелин, Плюскач, Цар Иван Шишман

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Ботевград: България, Райна Княгина, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 15.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: ТП Кулинарен

На 16.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Седемнайсти Ноември, Хан Крум

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Илия Стоянов, Индустриална, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Чеканица

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Ботевград: М.Калница, 036152, Местност Бенчова Курия, Местност Бенчовска Курия, ПИ-037081, ПИк

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Бор, Бързашка (Партизанска), В.Зона Лозята, Вардар, Васил Ангелов Цоцов, Васил Левски, Вилна Зона, Витоша, Влашко Поле, Георги Попиванов, Д-Р Димитър Василев, Девети Май, Драган Черния, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зелин, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация до с. Трудовец, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Марица, Мах.Манастирица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Огоста, Опълченска (Комсомолска), Отец Паисий, Панчовска (Панчо Геровски), Петко Златарски, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Райчин Комитина (В.Башев), Републиканска, Рибарниците, Сан Стефано, Славянска, Спортна Среща, Стара Планина, Стефан Караджа, Стубелска, Трети Март (Ал. Иков), Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Урвич, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон I, Цеко Вълков (М. Палаузов), Черковна (Марин Димитров), Черниш, Шейново, Шипка, Янтра

На 17.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Ботевград: Витиня

На 17.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Горно Камарци

На 18.01.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070;

Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;

Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги с. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта;

Радотина: Местност Дръстила, ПИ №055008;

Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър;

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: България, Индустриална Зона Помпа

На 19.01.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Трудовец: Местност Могилата

Община Годеч  

На 19.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Туден: 015065, Труден

На 19.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Шума: УПИ ХV-23

Община Горна Малина  

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл.ІІ-45,Кв.43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 Кв.38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Байлово: II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, VI Общ Кв 1, ПИ048007, УПИ-XV-110,Кв.25;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Белопопци: ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, VІ-266, Бивш Стопански Двор, М.Чукарката,Имот№027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв.35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ ІХ-Общ,Кв.40, УПИ ХІХ-346 Кв.25;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Гайтанево: VІІ-155, Кв.10, УПИ II-45, Кв.15, УПИ VІІІ-230, Кв.23, Центъра Населото;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов;

На 17.01.2018 г. /10:30 - 14:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Голема Раковица: I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв.2, П-Л IV, Кв.58, П-Л VIII-194, Кв.28, П-Л ІV-73, Кв.1, П-Л ІІ-272, Кв.37, Стопански Двор, УПИ VIII-519, Кв.52, УПИ VІІ-139, Кв.13, УПИ ІІ-531, УПИ ХVІІ-197, Кв.28;

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Шеста, Х-274 Кв. 48, Четиридесета;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Негушево: Общ.Горна Малина, УПИ VІ-76, Кв.11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ХVІІІ-195, Кв.18;

Община Елин Пелин  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Григорево: Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ VІіі-25, Кв. 3, Черковна

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Чурек: Местност Жерково, П-Л ХI-275, Кв.4

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Васил Априлов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лозенец, Мургаш, Новоселци, Хан Крум, Цар Асен I

На 15.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Габра: Ален Мак, Васил Левски, Зора, Крум Г.Стойнов, Липа, Миньор, Реката, Христо Ботев, Ясна Поляна

На 15.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Нови Хан: Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ VІ -647 Кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Нови Хан: 037044, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Детелина, Елин Пелин, Иван Вазов, Милин Камък, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Симеон, УПИ Іх-363 Кв 45

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:17 ч./ - Нови Хан: В.З. Побит Камък,УПИХХІV-27 Кв.20, Вилна Зона Побит Камък, Побит Камък, УПИ ІІ-378

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв.143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София

На 18.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Равно Поле: Акация, Бариовска, Васил Левски, Венера, Верила, Градинарска, Житен Клас, Завоя, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Мишов, Киро Ст. Киров, Кокиче, Латинка, Мак, Минзухар, Николай Сандов Велев, Пет Могили, ПИ 025030, Равнополска Пролет, Славянска, Хан Аспарух, Черковна, Шопска

На 19.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв.143, XI-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ I-15005, Кв.164д

На 19.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите на Населеното Място, V-1, 59 ПСД, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, VІі-42,Кв.8, XI-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, ул.Извора №1, УПИ І-Общ Кв.57, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, УПИ Хх-365, Кв.33, УПИ ХХІІІ-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 19.01.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Петърч: Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 19.01.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин

Община Етрополе  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Бойковец

На 15.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Етрополе: Вилна Зона Язовира

Община Ихтиман  

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Горна Василица

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман

На 15.01.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман

На 15.01.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, извън регулация/Ам Тракия/, Калето, М.Добрева Ливада

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Баба Вида, Ген.Столетов, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Ивайло, Околовръстна, Средна Гора, Цар Освободител, Цар Самуил

На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костадинкино: Махала Брънковци

На 16.01.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Боерица: ПИ640030,640027, УПИ VІ-111, Кв.16, УПИ ІІ-124, Кв.13;

Веринско;

Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055,М.Каратопрак, 093360,М.Шабан Дере, П-Л ХІ-39, Кв.4;

Полянци;

На 16.01.2018 г. /11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Черньово: V-68, Кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6,Кв.1, УПИ ХІV-105, Кв.16;

На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4

На 16.01.2018 г. /11:00 - 13:00 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Ихтиман: Местност Ушите

На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Арх.Генадий Ихтимански, Вражебъра, Георги Бенковски, Гьончо Белев, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Кирил и Методи, Кочиово, Македония, Марин Дринов, Парчевич, Пенчо Славейков, Петър Берон, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Стипон, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил

На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Попов, Димитър Ралов, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Ивайло, Йордан Цонев, Кочиово, Крали Марко, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Сан Стефано, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стипон, Трети Март, Хелице, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември

На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

Община Копривщица  

На 17.01.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин; Душанци: М. Долна Махала В УПИ 018050; Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, Местност Войводенец, Местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев; Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еленско, Методи Стоянов, Рорач, Рошава Могила, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов;

На 17.01.2018 г. /10:15 - 14:15 ч./ - Антон: Лиска, Планински Извори;

Община Костенец  

На 15.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова;

Костенец, Общ. Костенец: Василишка; Очуша: Мах.Каменчанска, Мах.Кулева, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шатърска, Мах.Шехтова, УПИ ХV-39,Кв.7; Подгорие: П-Л XIX, Кв. 6, УПИ ХІV-174, Кв.20; Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, ул.Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, Ххіі-419 На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Търговска На 15.01.2018 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Очуша: Мах.Каменчанска, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шехтова, УПИ ХV-39,Кв.7 На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка, Върба, Извор, Морава, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Пчелинска

Община Костинброд  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костинброд: Индустриална Зона Местност Полето

На 17.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костинброд: 1-737,Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 15.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Божурище: Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Малина, Отец Паисий, Ягода

На 16.01.2018 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Божурище: Акация, Беласица, Божур, Генерал Гурко, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Кв.15, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети Март, УПИ VII Кв.25, УПИ ХхV-254,Кв.43, Христо Ботев

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Божурище: Акация

На 16.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костинброд: Обединена, Фуражен Завод

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: 3479, Кв.239, IV-2482, Кв.230а, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балван, Безименна, Георги с. Раковски, Герена, Детелина, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кооперативен Пазар, Ломско Шосе, Люляк, Маслово, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Рила, Славянска, София, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, УПИ ХХХ-3981 Кв.154, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 17.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ На 19.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костинброд: Акация, Белица, Бреза, Варна, Георги с. Раковски, Дунав, Здраве, Иван Вазов, Иглика, Извън Плана, Калиакра, Ломско Шосе, Местност Шкендерица, Мусала, Път 81, Ропотамо, Славянска, Спартак, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв.148, Филип Тотю, Черни Връх

На 17.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Безден: .УПИ ІV-126, Кв.2 В.З. Бистрица, IX-60, Кв.12, В.З. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв.25, с.Безден Общ.Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77.9, УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица; Богьовци: Имот 5340057, Общ.Костинброд, УПИ II -29, Кв.9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв.25; Градец, Общ. Костинброд: 155,6, Белидие Хан; Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие Хан; Костинброд: 4498, М.&Quot;Кока Кола&Quot;, XV-3434 Кв.76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г.М.Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел ХІІ, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие Хан, Махала Лешков Връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106,Кв.235, УПИ ХІІ-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци; Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв.24, XVII Кв.4, УПИ XIV-169 Кв.32; Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап.Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна; София: Райска Градина/Аврора/; Хераково: ПИ 145016;

На 17.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд;

На 18.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Божурище: 022145, 8-ми Март, I-015169 Кв.13, Кв.Девети Септември, Атон, Божур, Бор, Витоша, Далия, Даме Груев, Двора на Апк, Девети Май, Девети Септември, Дунав, Европа, Еделвайс, Жилища, Здравец, Иглика, Искър, Кипарис, Кокиче, Ктп Булет, Лотос, Любен Каравелов, Лястовица, Максим Горки, Момина Сълза, Мура, Отец Паисий, Пирин, Пролет, Рила, Родопи, Руен, Снежанка, Стара Планина, Струма, Ткзс Кв.21, УПИ 16-826,Кв.76, УПИ I, Кв. 76, УПИ XIX Кв.14, УПИ XXII-133, Кв.4, УПИ ІІІ-Общ., Кв.19, УПИ ІХ-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Х-54,100 Кв.11, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Цар Борис Първи, Шести Септември, Щъркел, Явор, Янтра; Гурмазово: I-212, Кв.20, II-020068 44, IV-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел ІІ-77, Кв.28, ПИ 001140, ПИ 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ II-021103 Кв. 43, УПИ VII-270, Кв.24, УПИ І-254 Кв.25, УПИ ІV-38, Кв.4, УПИ Х-299 Кв.29, УПИ-II-022022; Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХVIII-115,Кв.15; Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25; Мала Раковица: с.Мала Раковица, УПИ VI-5, Кв.2; Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, VІіі-485,Кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв1,М.Добър Мъж, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ VI-105 Кв.8, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVіі-Общ, Кв.19, УПИ Хіі-369, Кв.29, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 Кв.1; Понор: Стопански Двор; Росоман: Гранит, М.Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв.22, Черква; Хераково: XIII-43 Кв.9, Ридо, УПИ VIII - 321, УПИ XVII-262 , Кв.22, Царица Йоанна, Черковна;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бучин Проход;

Костинброд: 4200,4267,До Кв.20, 719030, VIII-3971.4037.4111.4049 Кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, Кв.57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Местност Стубела, Местност Твърдака, ПИ4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ XI-4381, Кв.59 А, УПИ XV-3798 Кв.2, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор; Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ LX, УПИ VII Кв.34, УПИIx-1009,Кв.57, УПИXXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Костинброд: Ломско Шосе;

На 19.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Понор;

/Следва/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари