ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 15 - 19 януари 2018 г.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 15.01.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: УПИ VІ-1445, Варна, Жан Дьо Лафонтен, Жан Дьо Лафонтен, Княз Борис I/Д.Благоев/, Кресна, Кресна, Майор Коста Паница/Толбухин, Методи Иванов, Методи Иванов, Окол, Перущица/19-та/, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свилен Миланов, Синеморец, Синеморец, ХV-78а Кв 54, Чешма II

На 15.01.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - София

На 15.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ ХХVІІІ-229,2258 Кв.119

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Методи Иванов, Окол, Свилен Миланов, Требето

На 16.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: XXY-1772 Кв.159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, Махала Клисурска, Христо Смирненски, ХхіV-2265, Кв.158, Юрий Гагарин, Ягода

На 16.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Ивайло

Община ВИТОША  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина

На 15.01.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - София: Бояна, България, Бяло Поле, Василашко Езеро, Майстор Алекси Рилец/664/, Майстор Д.Софиянлията/666/, Майстор Мил.Радомирец/667/, Майстор Павел От Кримин/665, Манастирски Ливади-Запад, Околовръстен Път, Околовръстен Път,Упи XXIx, Ралевица

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Света Екатерина/Катюша/

На 15.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - София: Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица

На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Владая: Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К.Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Бели Брег, Боровинка, Владая, Горелица, Малка Поляна, Равнище, Слънчев Залез, Спортист, Тополите, Чаладинка

На 15.01.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София: Офелиите /Владая/

На 16.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - София: Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Никола Петков/П.Напетов/

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Местност Черния Кос

На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Родопски Извор, Фердинанд Урбих

На 16.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Ix-940, Kw. 28, Богомил Райнов, Борис Димовски, Бяло Поле, Иван Сусанин, Казбек, Мур, Проф.Велизар Велков, Родопски Извор, Синанишко Езеро

На 17.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: 72-ра /Кв.Симеоново/, 75-та, Божур, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витошко Лале /Симеоново/, Извор, Каменица, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Шумако / Симеоново, Ягода

На 17.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Черни Връх

На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Иван Сусанин

На 18.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Акад. Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта

На 18.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Българска Легия, Ралевица

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Владая: 27-Ма, Балабановец, Бели Брег, Бор, Боровинка, Бургийска Скала, Калиница, Рудище, Сианит, Шипето

На 19.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: 603-та/Витоша/, 7-Ма/Драгалевци/, 714-та/Витоша/, 715-та, 717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Витошки Извори, Витошко Цвете/Княжево/, Синята Скала, Христо Патрев, Цар Борис III/Девети Септ.

На 19.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Христо Иванов - Големия

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Арх.Петко Момчилов, ПИротска/Трети Април/, Сердика

На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Батолова Воденица/Темелко Ненков/, Гюешево/Ламби Кандев/, Гюешево/Ламби Кандев/, Камен Андреев, Сердика, Сердика

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гюешево/Ламби Кандев/ , Сердика, Шар Планина

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Гюешево/Ламби Кандев/, Сердика

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Райна Княгиня, Троян, Царибродска/Никола Шопов/

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Сердика

Община ИЗГРЕВ  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Еужен Поатие, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Драган Цанков

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Изток

Община ИЛИНДЕН  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 13:15 ч./ - София: Сава Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/, Сливница

Община ИСКЪР  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дим.Миленков, Дружба 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1, Дружба 1

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Околовръстен Път

На 15.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Околовръстен Път

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дим Миленков, Дружба 1

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба, Дружба, Дружба 1

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Долни Пасарел: Градина

На 16.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Казичене: XXI-1300.1301.Кв.70, Аличо/Траян Кардашки/, Витоша, Кирил и Методи, Околовръстен Път, Околовръстна, Хан Аспарух/Кооперативна/

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Казичене: Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Вп 52150, Дружба, Мито Войнишки, Общ.Димитър Благоев, Общ.Стела Благоева, Отец Паисий/Победа/, С Ид. 35239.6102.36, XXV-36, Кв. 79, Стария Искър, Троянов Път, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Яворов

На 16.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ.

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дружба, Дружба 1

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Георги Бенковски, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Момин Кладенец, ПИ Ид 35239.6106.2205 М.Валого и Балевица, Прогрес, Спас Андреев, Троянов Път, Хан Крум/Дружба/, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 17.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: ул. Васил Левски и ул. Кр. Пастухов

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Красна Поляна III Част, Уста Генчо, Уста Генчо, Уста Генчо, Уста Генчо

На 18.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:15 - 16:30 ч./ - София: Алеко Туранджа/Ком.Манифест, Вардар, Красна Поляна I Част, Разсадника

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Вардар, Красна Поляна III Част, Разсадника, Рибен Буквар, Св.Тома/Марко Фридман/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Абоба, Акад.Иван Евстратиев Гешов, Акад.Иван Евстратиев Гешов

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Акад.Иван Евстратиев Гешов, Виктор Григорович

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Белите Брези

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Хайдушка Гора

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ами Буе, Битоля, Виктор Григорович

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ Іх, Кв.24

На 15.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Кремиковци Бл.4а Вх.А,Б,В

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв.28

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 17.01.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ - София: Ботунец 1, Ботунец 2, Искър /Ботунец 1/

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Желява: 24-ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Стара Планина, Стефан Караджа

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 16.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ - София: Околовръстен Път, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кричим/Петко Енев/

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Цанко Церковски

Община ЛЮЛИН  

На 15.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:20 - 15:15 ч./ На 17.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 2

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 1

На 16.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Волуяк: 35-та

На 18.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Люлин, Люлин 10

На 19.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Люлин 5

На 19.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Люлин 4

Община МЛАДОСТ  

На 15.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Виднище / Горубляне, Горубляне, Искър / Горубляне, Минзухар, Младост, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Палма, Пловдивско Шосе, Селището, УПИ ІІІ-1266, Кв.82 М.Горубляне, Цветна Градина /Горубляне

На 16.01.2018 г. /09:15 - 13:30 ч.; 09:45 - 13:30 ч./ На 18.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Младост 4

Община НАДЕЖДА  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Надежда 3

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Надежда 4

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Надежда 1

Община НОВИ ИСКЪР  

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Войнеговци: 11884.5964.154, 577, В.З Воинеговци Кл. В Стб, В.З. Войнеговци, Горска Поляна/Септември/, Имот, Магарански Ливади, Местн.Магарински Ливади, Местн.Чучурката, Местност Пясъчна Кариера, ПИ 2 Кв.Б-14-6 -Б Стълб 133, ПИ312, Стара Планина/Венче Найдено

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Нови Искър: 359, ул. Кочо Честименски, М.Средни Рид Пл 12, Местн.Вонеговци, с.Войняговци, М.Средни Рид, Св.Св.Кирил и Методий

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: В.З. Войняговци ПИ №11884.5963.1

Община ОБОРИЩЕ  

На 15.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 16.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Попова Шапка/Станка и Любен

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Оборище

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Васил Левски, Дунав

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 11-ти Август, Дондуков Корсаков Княз, Янко Сакъзов

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Дондуков Корсаков Княз

На 19.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Екзарх Йосиф, Цар Симеон

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: 736-та/Овча Купел/, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Извора /Горна Баня/, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Мечово Усое, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Палма, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин, Чардаклия

На 15.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Букет, Никола Петков/П.Напетов/

На 15.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Вечерница, Смрика

На 18.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 2

На 19.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - София: Овча Купел, Промишлена

Община ПАНЧАРЕВО  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ На 17.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ На 18.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ На 19.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Долни Пасарел: 113043, Акация, Вилна Зона Пасарелско Езеро, М.Язовир Искър, Самоковско Шосе, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър;

Кокаляне: Искър;Панчарево: 22-ра;София: Витоша-Вец Симеоново, Искърско Шосе, Пасарелски Язовир

На 18.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 101-ва, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, Спортист/3-та/

На 18.01.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 114, Бистришка Четворка/68-Ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, М.Бялата Кал В.З Бункера

На 18.01.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ - София: Бистришко Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 16.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл.1

На 17.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл.2

Община СЕРДИКА  

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Банишора

Община СЛАТИНА  

На 17.01.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ - София: 515-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/, 523-та/Слатина/, 524-та/Слатина/, Георги Спасов/Съби Дичев/, Слатина

На 16.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 595-та/Слатина/, Боян Магесник/Свилен Русев/, Иван Щерев, Кирил Божиков, Коста Петрунов, Слатина, Слатинска/Червена Армия/, Христо Смирненски

На 15.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Георги Пеячевич, Голаш, Загоричане, Николай Ракитин, Ситняково/Хр.Кабакчиев/

На 18.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ - София: Роглец

На 18.01.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ - София: Роглец, Слатина, Христо Смирненски

Община СРЕДЕЦ  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян

На 15.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Патриарх Евтимий, Стефан Караджа

На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Патриар Евтимий, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Цар Калоян

На 16.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски, Витоша, Г. Раковски, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Юри Венелин

На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Васил Левски, Витоша, Граф Игнатиев, Евлоги Георгиев, Кузман Шапкарев, Неофит Рилски, Никола Михайлов, Патриарх Евтимий, Раковски, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев, Цар Калоян

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Добромир Хриз, Цар Иван Асен II

На 19.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Николай Ракитин

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 16.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Росарио/Пр.Хаджихристов/, Студентски Град

Община ТРИАДИЦА  

На 15.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Витоша

На 18.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Хайдушка Гора

 







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари