ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Враца за периода 13 -17 ноември 2017 г.

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Васил Левски

На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Галиче: 1-ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ VІІі 818 кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 14.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: Арда, Арда, Бачо Киро, Бачо Киро, Искър, Искър, Марица, Марица, Места, Места, Мизия, Мизия, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Николай Хрелков, Родопи, Родопи, Тунджа, Тунджа, Цар Иван Шишман, Цар Иван Шишман

Община Враца  

На 14.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница

На 14.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Згориград

На 14.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ На 16.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ - Враца: Вилна Зона Врачански Балкан, Местност Рудник Плакалница

На 15.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Арда, Морава, Никола Войводов

На 15.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Драгоман, Никола Занкин, Остри Връх, Река Лева, Христо Ботев

Община Козлодуй  

На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Козлодуй: Васил Априлов, Георги Бенковски, Ломска, Прилеп, Рангел Панталеев, Хан Омуртаг

Община Оряхово  

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Оряхово: Васил Левски 1







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари