ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Благоевград за периода 13 -17 ноември 2017 г.

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 14.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Банско: Братя Велеганови, Захари Стоянов, Княз Борис I, Местност Грамадето, Местност Гуровица, Мозговица, Найден Геров, Солун, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Царица Йоанна

На 14.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кремен, Общ. Банско

Община Благоевград  

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 15.11.2017 г. /08:45 - 10:15 ч./ - Благоевград: Гладно Бърдо

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Надежда, УПИ Іv-110, кв.15

Община Гоце Делчев  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин

На 16.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Ален Мак, Байкал, Гоце Делчев, Дунав, Здравец, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Търговска, Юрий Гагарин

На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Неофит Бозвели, Христо Матов, Цар Калоян

На 16.11.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./ На 17.11.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански Двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 16.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ На 17.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

Община Кресна  

На 17.11.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Кресна: Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански

На 17.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кресна: Македония

На 17.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Ощава: Германци

Община Петрич  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Баскалци

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Вишлене

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, кв.5

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долене

На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долна Крушица

Долна Рибница; Драгуш; Дреновица; Зойчене; Камена: Динко; Кладенци, Общ. Петрич;Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Кукурахцево

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кърналово: Ванюша Валчук, Вит, Г.Димитров, Георги Урумов, Ленин, Местност Горни Бари, Септемврийска, Стопански Двор, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Черноризец Храбър

На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кърналово: Вит, Витоша, Г.Димитров, Извън Регулацията, Местност Бельовица, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Мендово: Слопотец

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Свети Георги, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Бистрица, Княз Борис I, Кукуш, Маркова Скала, Места, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Брегалница, Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Здравец, Изгрев, Калина, Калина, Кестен, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Отец Паисий, Пирин, Полковник Дрангов, Просвета, Тетово, Явор, Явор

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Княз Борис I

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Местност Зиче, Местност Конгоро, Хижа Беласица

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Право Бърдо

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 кв. 31, УПИ Іv-57, кв.18

На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 13.11.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ - Скрът: 9-ти Септември, Антон Попов, Беласица, Георги Димитров, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Първи Май, Свобода, Скрът, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Струмешница: Струмешница; Чурилово;Чуричени: 000248, Местност Куково

На 13.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.11.2017 г. /12:30 - 13:00 ч./ - Яворница: Адалберт Антонов, Васил Левски, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Освобождение, Осогово, Победа, Христо Ботев

На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Яворница: Победа

Община Разлог  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор

На 14.11.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Разлог: Промишлена Зона УПИ ІІ, кв.72, ПИ 61813.750.7, 8, 9

На 15.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 11:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Горно Краище

На 15.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, р-н Стопански Двор; Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста; Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 15.11.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 15.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета; Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов Чарк; Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста;

На 15.11.2017 г. /09:15 - 11:15 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски

На 15.11.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

Община Сандански  

На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Веселин Бабалеев, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Марица, Никола Лазаров, Партизанска, Пирин, Соколова Скала, Черно Море

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Джигурово: 10-79, УПИ VII-381

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дамяница: Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, Местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански

На 14.11.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Виногради;Горна Сушица;Долени; Златолист, Общ. Сандански; Зорница, Общ. Сандански; Кашина; Кърланово: Реката; Ладарево: Местност Църквата; Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас; Лозеница: Джигерица; Любовище; Любовка: Краколеница; Мелник: ПИ 00052, Местност Реката; Рожен: Местност Равнако, По Плана На Срожен Общ.Сандански; Сандански: Роженски Манастир; Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Черно Море; Спатово; Сугарево; Хотово: Баня, Местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански;

На 14.11.2017 г. /11:00 - 14:15 ч./ - Дамяница: Местност Тухларна;

На 15.11.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Сандански: Лозарска, Местност Нишан Таши, Нишан Таши, р-н Поленишки Път, Сандански Мискет;

На 15.11.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Струма: Местност Полето, Песоците, Полето

На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Георги С Раковски, Даме Груев, Даскал Козарев, Захари Стоянов, Илинден, Никола Карев, Одрин, Свобода, Чудомир Кантарджиев

Община Сатовча  

На 14.11.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Плетена: М. Забърдо

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Сатовча: Ал.Стамболийски, Георги Шомов, Дружба, Иглика, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Малчика, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин

На 14.11.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Сатовча: Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети Септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански Двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета

На 14.11.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ - Сатовча: Възход, Дунав, Иглика, Коца и Георги Сачеви, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Тодор Шопов, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Крупник: Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полена: Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Местност Мездрата-2, Чайка

На 15.11.2017 г. /08:15 - 10:15 ч./ - Полето

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Симитли: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Попов, Гоце Делчев, Илинден, кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли, Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли, Надежда, Ораново, Пазара, Първи Май, Рила, Симитли, Славей, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Шипка

На 13.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 14.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 15.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 16.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 17.11.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Струмяни  

На 17.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто

На 17.11.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Струмяни: Неуточнен Адрес







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари