ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 9 - 13 октомври 2017 г.

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21, кв.2; Шатрово: 067016, VІ-255, кв.27

На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:45 - 12:00 ч./ - Паничарево: УПИ-VІ-102, кв. 16

На 12.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ - Мало Село

На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мало Село: IV-17, кв.3, УПИ VІ-3, кв.1

Община Бобошево  

На 09.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, кв.11, ХII, кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351.153.0030;Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, кв. 18; Доброво: Vі-293, кв. 20; Дупница: Местност Мело; Каменик; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 019027, 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Извън Рекулация, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, кв.15, Христо Ботев; Сопово

Община Дупница  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609

На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, I, кв.124 Ж.П Гара, Ана Малашевска, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, Местност Караболюка, Местност Курт Дере, Миньор, Мир, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Прогона, Разметаница, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Тракия, Труд, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, кв.1911, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Чаталджа, Шейново, Южен, Яворов

На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ - Дупница: 68789.16.114, XxXIV-6620, кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 10.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Евтим Трайчев, Княз Ал. Батенберг, Патриарх Евтимий, Трети Гвардейски Полк

На 10.10.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Алеко, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Евтим Трайчев, Княз Ал. Батенберг, Трети Гвардейски Полк

На 10.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Дупница: Батак, Бистрица, Велчова Завера, Иван Вазов, Македония, Преслав, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода

На 10.10.2017 г. /13:15 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Палатово: 083002

На 10.10.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Дупница: Антим I, Дунав, Македония, Раковска, Свети Иван Рилски, Хан Аспарух, Хан Крум

На 12.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Баланово: Стопански Двор

На 13.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Бадино: УПИ - Іі-113, кв.21;Бобошево: Струма; Боровец: II-259, кв.14, XVIII-263 кв.14, УПИ-І;

Бураново: 023014, 267; Джерман: 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Кръсто, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Теменуга, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан; Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Аракчийски Мост, Ботьо Петков, Бузлуджа, Люляк, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода; Крайни Дол: Хiх-51; Мурсалево: 200002, 244, кв.12, V-688 кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Радомир: Отец Паисий; Слатино, Общ. Бобошево: Xvi - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;

Цървище: Махала Ореевица

На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Усойка: Бор, Е79

На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Баланово

На 13.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Баланово: ХІІІ - 329, кв. 16

Община Кочериново  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, кв.12, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 09.10.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, кв.12, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново

На 09.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Мурсалево: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васко Манолов, Волга, Калоян, Македония, Мара Малеева, Марек, Плиска, Септемврийска Слава, Тинтява, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Кюстендил  

За периода 09-13.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка; Берсин; Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев; Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин; Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница: 22112.500.2; Друмохар: Мах.Брашненица; Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка; Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия; Кюстендил: Местност Николичевски Път; Лиляч: Местност Войника; Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Неделкова Гращица; Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец: Дванадесета; Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин;Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март; Четирци: М.Топилата, Махала Ямен

За периода 09-13.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Емил Шекерджийски, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Криволак, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Стефан Караджа, Струма, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 09.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол

На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива

На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бобешино; Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци; Ивановци, Общ. Кюстендил;

Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река; Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Церовица: Махала Бело Камене

На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова; Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката; Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци; Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала Селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки Дол; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов Дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци; Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска; Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре; Чудинци

На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;

Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Банска, Бащовица, Буревестник, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Самодивска, Свищов, София, Сълза, Янтра

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, София, София, Стрелча, Стрелча, Трън, Трън, Чайка, Ямбол; Блатец, Общ. Кюстендил: Махала Граньова

На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ - Дождевица; Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;

Дупница: 324+460 До 324+840; Кюстендил: Соволска; Лисец, Общ. Кюстендил: 000520;Мазарачево: Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска; РадловциСоволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 10.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Соволяно: Местност Долбин, Местност Модро Поле

На 10.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 10.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Трекляно: Махала Центъра

Община Рила  

На 12.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207, Стопански Двор

На 12.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Рила: Местност Горхим, Местност Елешница

На 12.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 12.10.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Перник: Кристал Блокове; Рила: Местност Елешница; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 12.10.2017 г. /11:30 - 14:00 ч./ - Рилски Манастир: Местност Елешница







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари