ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Ловеч за периода 9 - 13 октомври 2017 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Летница  

На 09.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крушуна: Xxi-427 кв.52, Маарата; Чавдарци, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Беласица, Иван Вазов, Изгрев, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Хан Омуртаг, Шипка

Община Ловеч  

На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:20 - 15:45 ч./ - Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 09.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Горан: Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:20 - 15:45 ч./ - Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка; Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра;

Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов; Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев;Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка; Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 12.10.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман; Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев; Йоглав; Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 13.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч: 43952.533.118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп.Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра; Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май; Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;

Община Луковит  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 09.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

На 09.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Дерманци: Баба Тонка; Дъбен: Иван Вазов; Луковит; Угърчин: 75054.448.116.1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели Камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Ген.Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С.Раковски, Гогол, Голи Рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит Камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н.Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара Планина, Старчов Дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И.Венелин, Явор

На 09.10.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Угърчин: Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Безименна, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Захари Стоянов, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Люлин, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Обретенов, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Поп Андрей, Скачка, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Явор

На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 14.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бежаново, Общ. Луковит: XXІІ, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин; Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански; Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, УПИ Хvі-456, кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска;

На 10.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дерманци: 000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, Местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А.Гагарин, Ямен, Яне Сандански

На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Угърчин: 75054.448.116.1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Бачо Киро, Бели Камък, Божур, Бяло Море, Васил Левски, Витоша, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Ген.Сираков, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гогол, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Лев Н.Толстой, Марица, Маркова Стъпка, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Войвода, Поп Харитон, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Старчов Дол, Стефан Стамболов, Табашка, Тодор Каблешков, Топалска, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Юрий Гагарин, Юрий И.Венелин

На 11.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С.Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Данчова Могила, Местност Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски; Луковит: Възраждане; Пещерна: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ - Торос: 157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К.Яворов, Под.Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

На 12.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Беленци: Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка;

Горник: Делницата; Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин; Луковит: Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор;

Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор; Румянцево: 069012 М. Лъките, Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гергана, Гробарска, Дунав, Златинска, Златна Панега, Искър, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Коларска, Крайще, Кракра, Лозарска, Люлин, Маркони, Милин Камък, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Предел, Разделна, Рила, Родина, Родопа, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара, Шипка; Тодоричене: 116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 12.10.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ - Румянцево: Маркони, Предел, Разделна, Родина, Централна

На 13.10.2017 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Угърчин

На 13.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска; Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 10.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Васильово: Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 11.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Христо Ботев, Черна Река

На 11.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Тетевен: Петко Страшния

Община Троян  

На 10.10.2017 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински;

Голяма Желязна: 15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев; Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура; Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 11.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 12.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Крайречна

На 13.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска; Врабево: Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин; Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков; Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев; Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра; Троян, Общ. Троян: Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

Община Ябланица  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 10.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ален Мак, Бачо Киро, Ген.Гурко, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил и Методий, Мизия, Никола Николов, Нов Ден, Освобождение, Ратица, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Шипка







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари