ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Монтана за периода 9 - 13 октомври 2017 г.

Трафопост на ЧЕЗ

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 09.10.2017 г. /09:30 - 09:40 ч./ - Берковица: 086014 Землището На С.Бързия;

Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Пи 086028 и Пи 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода; Монтана: Христо Ботев

На 09.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 09.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Бистрилица: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка; Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна; Котеновци: Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта;

Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 09.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Берковица: 03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията; Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Мездрея: 000002;

На 09.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Берковица: Александровска, Изгрев

На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Берковица: Берковска Река, Здравченица, Иван Вазов, Мрамор, Николаевска, Пиротски Път, Поручик Грозданов, Черковна

На 10.10.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Бойчиновци  

На 09.10.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

Община Брусарци  

На 10.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Медковец: 135031, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георгица Карастоянова, Дунавска, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Кирил и Методи, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Опълченска, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин;

Долно Церовене: Извън Регулацията; Медковец: 340006, Аврамко Рацов, Алеко Константинов, Александър Батемберг, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Арда, Бачо Киро, Бежанска, Бенковски, Борис Дяволски, Бузлуджа, Васил Левски, Велес, Видинска, Възраждане, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Димитър Пандурски, Дойран, Дунав, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Екзарх Йосиф, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Иван Шишман, Извън Чертата На Селото, Иларион Макариополски, Имот 340006, Искър, Калоян, Кирил и Методи, Кирил Рацов, Климент Охридски, Константин Величков, Любен Каравелов, Майор Ванков, Марица, Местност Бреста, Методи Подойнишки, Милан Табаков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Конов, Оборище, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Петър Берон, Поп Андрей, Пролетарска, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Самуил, Септември, Стамболийски, Станко Панов, Стефан Караджа, Стопански Двор 2, Тодор Данков, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хилендарска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Асен, Цар Крум, Цар Симеон, Чаталджа, Чомаков, Ъгъла На ул. Хр. Ботев и Батенберг, Ъгъла С ул. Бузлуджа и А. Димитров, Ъгъла С ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра; Пишурка: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин; Расово: 000355, 265002, Адалберт Антонов, Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Ген.Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кондарев, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Местност Греда, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Никола Парапунов, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Хитов, Поп Андрей, Първи Май, Расоха, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста; Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет ; Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов; Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 13.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Крива Бара, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Димитров, Гьолска, Димитър Благоев, Иван Вазов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

Община Вълчедръм  

На 10.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 10.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Септемврийска

На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Цибър: Втора, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Петнадесет, Първа, Тридесет и Две, Тридесет и Трета

На 12.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Горни Цибър: Втора, Двадесет, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Община Вършец  

На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Вършец: 12961, 24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, кв.1 12961.422.111, кв.Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И.Манк.), Местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна);

Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24);Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста; Долно Озирово: I-161, кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река; Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън Регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 12.10.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Спанчевци: Арто, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Пета, Седемнадесета, Трета, Тринадесет, Четвърта

Община Лом  

За периода 09-13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

За периода 09-13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Замфир: Битоля, Буда-Пеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански

За периода 09-15.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Вакумна Фабрика, Генерал Гурко, Дългошевско Шосе, Младеново/Пейо Яворов, Сергей Румянцев, Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков)

За периода 09-15.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В.Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г.Карастоянова), Явор

На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Лом: Бахчите, Братя Миладинови, Искър, Пирот, Тимок, Тунджа

На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

Община Монтана  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Монтана: Иван Аврамов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Петър Парчевич, Стефан Савов(М.Пенов)

На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Кошарhик

На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари