ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 9 - 13 октомври 2017 г.

Източник: bnr.bg

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Гулянци  

На 09.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Гулянци

Община Долна Митрополия  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, Варна, Васил Друмев, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Гео Милев, Дунав, И.Вазов, Искър, Омуртаг, Отец Паисий, Предела, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Самуил, Черно Море, Ю.А.Гагарин

На 09.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Ореховица: И.Вазов, Патриарх Евтимий, Струма

Община Долни Дъбник  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърница: Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Москва, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плиска, Славия, Студентска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов

На 09.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Долни Дъбник: В Левски, Г.М.Димитров, Никола Петков, П.К.Яворов, Христо Янчев

На 11.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Букурещ, Васил Коларов, Волга, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Москва, Панайот Волов, Плачковска, Първи Май, Скобелев, Студентска, Шипка

На 12.10.2017 г. /10:15 - 11:30 ч./ - Садовец

На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърница: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Лозарска, Местност Пангала, Първи Май

Община Искър  

На 12.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

Община Кнежа  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Стефан Кратунски, Яне Сандански

На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа

На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Кнежа: Благой Иванов, Втори Стопански Двор, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов

На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кнежа: Димитър Бутански, Райна Княгиня

Община Левски  

На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември, Xv-438, Kb. 125, Ал.Стамболийски, Арда, Б.Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д.Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л.Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П.Р.Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С.Румянцев, Сакар, София, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра; Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор; Малчика: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив.Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин; Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра; Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра;

На 10.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Обнова: 9-ти Септември, Xv-438, Kb. 125, Арда, Безименна, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Г Бенковски, Д.Дебелянов, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Клисура, Л.Каравелов, Марица, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, П.Р.Славейков, Пионерска, Победа, Преслав, Ракета, Раковски, Родопи, Тръпката, Христо Смирненски

На 12.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Обнова: 9-ти Септември, Ал.Стамболийски, Б.Анастасов, Вела Пеева, Гео Милев, Гробарска, Дунав, Кирил и Методий, Козлодуй, Л.Каравелов, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Нов Живот, Осъм, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Христо Ботев

На 12.10.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ - Обнова

Община Никопол  

На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Драгаш Войвода: В Левски, Витоша, Драгаш Войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Месност Язгьол, Петър Велчев, Роден Кът, Спас Митев, Стопански Двор, Страхил Войвода, Ю.А.Гагарин

На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Никопол: Акация, Амбарица, Беласица, Борова Гора, В.Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Витоша, Вишнева, Ген Криденер, Дойран, Европа, Елия, Искър, Крепостна, Любен Дочев, Малка Чарталия, Мелник, Местност Висока Зона, Местност Мерджанлъка, Местност Руски Паметник, Местност Харманлъка, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одеса, Осъм, Петър Велчев, Победа, Родопа, Руен, Смолянови, Странджа, Струма, Текето, Тракия, Хижа 4-ти Километър Черквица, Черни Връх, Шипка, Янко Сакъзов, Янтра

Община Плевен  

На 09.10.2017 г. /08:15 - 10:15 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Даскал Димо, П.Р.Славейков, Хаджи Ангел

На 09.10.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./ На 12.10.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Сторгозия

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кирков, Георги Кочев, Георги Кочев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунавия, Дунавия, Изгрев, Изгрев, Искър, Искър, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Майор Шонцу, Москва, Москва, Подполк Николае Нанкович, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев, Христо Ботев;

Коиловци: Ал Стамболийски, Борис Бардушев, Боровец, Братя Миладинови, Здравко Бойчинов, Марица, Морава, Ресен, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Черно Море

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа

На 09.10.2017 г. /10:45 - 12:15 ч./ - Плевен: Бяла Черква, Гевгели, Гълъбец, Кресна, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Янко Сакъзов

На 10.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Върбица, Общ. Плевен

На 10.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В.Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П.Р.Славейков, Родопи

На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 10.10.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен, Сторгозия

На 11.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бохот: 1-Ви Май, 192008 Над Село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над Село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д.Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Іv , кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 11.10.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Плевен: Горталов, Гургулят, Доброволска, Марибор, Ралица

На 12.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв.15, Васил Априлов, Г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 12.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски

На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Тотев, Катя Попова, Райко Даскалов, София, Христо Кърпачев

На 15.10.2017 г. /08:15 - 15:00 ч.; 08:15 - 08:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Дружба, Западна Индустриална Зона, Индустриална, Индустриална Зона, Кара Колю, Местн.Западна Идустриална Зона, Промишлена

Община Пордим  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тотлебен: Асен и Петър, Велес, Георги Димитров, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Княз Борис Първи, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, Пирот, Райко Даскалов, Хан Аспарух, Цар Освободител, Цариброд

Община Червен бряг  

На 09.10.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./ - Червен Бряг: Антим, Г.С.Раковски, Дунав, Дядо Вълко, Кубадин, Морава, П.Р.Славейков, Стоян Едрев, Цар Асен Първи

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари