ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София област за периода 9 - 13 октомври 2017 г.

Източник: ЧЕЗ България

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 10.10.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Божурище: 022145, 8-Ми Март, I-015169 кв.13, кв.Девети Септември, Атон, Далия, Двора На Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Лястовица, Мура, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс кв.21, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел; Гурмазово: I-212, кв.20, II-020068 44, IV-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел Іі-77, кв.28, Пи 001140, Пи 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ II-021103 кв. 43, УПИ VII-270, кв.24, УПИ І-254 кв.25, УПИ Іv-38, кв.4, УПИ Х-299 кв.29, УПИ-II-022022;

Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 кв. 25;Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, Vііі-485, кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв1, М.Добър Мъж, УПИ 3-227 кв. 18, УПИ VI-105 кв.8, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVІІ-Общ, кв.19, УПИ Хіі-369, кв.29, УПИ-190кв 15, УПИv-016025 кв.1;

Понор: Стопански Двор;Росоман: Гранит, М.Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 кв.22, Черква

Хераково: XIII-43 кв.9, Ридо, УПИ ХIII - 321, УПИ XVII-262 , кв.22, Царица Йоанна, Черковна

На 10.10.2017 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХvIII-115, кв.15;

Мала Раковица: С.Мала Раковица, УПИ VI-5, кв.2

На 10.10.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ Хіі-369, кв.29

На 11.10.2017 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Храбърско: I-075017 кв.54, УПИ 3-076020 кв.57, УПИ I-076022, кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, кв.3

На 13.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, Местност Могила

Община Ботевград  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Седемнайсти Ноември, Хан Крум

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Скравена: Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Васил Априлов, Георги Апостолов, Георги Раковски, Герго Ценов, Грамаде, Лазар Стоянов, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Свещ. Георги Поп Димитров, Сграда На Читалището, Тодор Попов, Христо Ботев, Цар Крум

На 09.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Саранск

На 09.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Ботевград: България

На 09.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Правец

На 10.10.2017 г. /10:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: Балканска, Захари Стоянов, Люлин, Опълченска, Рудината, Стара Планина, Трети Март

На 10.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Правец: IV, кв.9, IV-6393, VI, кв.2, VI-179, кв.104, VII, кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Езерото УПИ Іі кв.117, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, кв.9, УПИ VIII, кв.Езерото, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 10.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Разлив: Махала Маргинска

На 12.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ - Ботевград: Витиня, До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик, Саранск, Цар Освободител; Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен;Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 12.10.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Ботевград;

Врачеш: Манастирска, Съединение (Рада Докова), Трети Март (Иван Гълъбов), Шипка

Община Горна Малина  

На 10.10.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./ На 11.10.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Осоица: III-271 кв.37, Xxv-256, П-Л III-276, кв.37, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Хііі-373, кв.34

Община Драгоман  

На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Беренде Извор; Годеч: Нишава; Калотина: Втора, Калотина, Първа; Липинци; Чепърлинци

На 11.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман; Букоровци: УПИ V 130кв.13; Върбница; Драгоил; Драгоман: Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, кв.22, УПИ-Хі-257, кв.12; Летница, Общ. Драгоман; Мургаш: УПИ Хіі-17, Кв2; Прекръсте; Разбоище: Мес Стойков Връх; Туден: 015065, кв.Мрамор, М. Марков Дол, Мах. Панинци, Мрамор кв.22 УПИ XVІ- 150, Труден

На 11.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Ново Бърдо

Община Елин Пелин  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Равно Поле: Верила

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Доганово: УПИ ХХІІ-357, 358, кв.8

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта

На 10.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина, Лесновска, Липа, Топола;

Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кольо Фичето, Лев Толстой, Липа, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Славянска, Средец, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ I, кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър

На 10.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Ангел Кънчев, Гео Милев, Георги Бакалов, Екзарх Йосиф, Здравец, Йоан Екзарх, Лев Толстой, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Христо Ботев, Черноризец Храбър

На 10.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Горна Малина;

Горно Камарци: .УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, кв.7; Долно Камарци: VIII-9 кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 кв.14, Четвърта; Негушево: УПИ 9 - 020019; Осоица: 10, 33-та, III-271 кв.37, XI-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, кв.37, П-Л VI-137, кв.1, Парцел VIII От кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, кв.28, УПИ IV-249, кв.22, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, кв.34; Саранци: 000020 по КВС; Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, кв.39, УПИ, УПИ I-390, кв.47, УПИ V-467, кв.30, УПИ VII-309, кв.52, УПИ Vі-275, кв.39

На 10.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Столник

На 10.10.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Столник: XIII-178, кв.24, УПИ -272

На 11.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Равно Поле: Индустриална Зона Верила

На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Елин Пелин

На 12.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М.Шеовица Пи -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо кв.Върбето, УПИ 1-За Ожс, кв.71, УПИ Хv -182 кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Янтра

На 12.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ Іv-102 кв.11, УПИ Vііі-25, кв. 3, УПИ XI-319, кв.32, УПИ Xv-128, кв.15, УПИ ХI-264 кв. 18, УПИ ХІХ-262, кв.18, Черковна

Община Етрополе  

На 11.10.2017 г. /09:15 - 10:59 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга

На 11.10.2017 г. /09:15 - 10:59 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Боженица: Махала Ласковци; Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх;

Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4; Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110; Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 11.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Правец: Махала Правешки Ханове

На 11.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол; Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, Іі кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Местност Растака, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Планинско Цвете, Първа, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков;Малки Искър; Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица: Махала 57 км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ; Хемус;, П-Л VI-61, кв.5; Равнище: I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8

Община Ихтиман  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 09.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ихтиман: Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Димитър Попов, Захари Стоянов, Кочиово, Опълченска, Панайот Волов, Петко Михов, Петър Берон, Средна Гора, Станоя Балабанов, Трети Март, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино

На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Венковец: УПИ III-28 кв. 4

На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Местност Ушите

На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Боерица: Пи640030, 640027, УПИ Vі-111, кв.16, УПИ Іі-124, кв.13; Веринско; Долни Пасарел: 22472.7449.174; Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М.Каратопрак, 093360, М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, кв.4; Полянци; Самоков: Местност Шишманово, Местност Язовир Искър; Черньово: V-68, кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ Хvі-6, кв.1, УПИ Хіv-105, кв.16

Община Костенец  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: 000147;

Момин Проход: Ален Мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара Планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ - Долна Василица: Махала Гергичка, Махала Шуманска;

Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен

На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Извън Регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил

На 10.10.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Витоша, Дренето, Иван Вазов, Инчовица, Кокиче, Курорт Вили Костенец, Липа, Младост, Мусала, Пета, Пирин, Република, Синчец, Тинтява

На 11.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Венетица, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Пролет, Родопи, Синчец, Трети Март

На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Гуцал: IV Вк.3а; Самоков: 3-та

На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски; Долна Василица; Костенец, Общ. Костенец: Боровец; Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев; Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода;

На 12.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Долна Баня

На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Явор

Община Костинброд  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, кв.9

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ VІ-225 кв.30

На 09.10.2017 г. /09:45 - 13:30 ч./ - Костинброд: 050260, 050260, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 кв.259 М. Под Селото, І-4397 кв.259 М. Под Селото, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балван, Балван, Бригандия, Бузлуджа, Букет, Вихрен, Вишня, Георги Бенковски, Здравец, Здравец, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Китка, Крайбрежна, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Ломско Шосе, Люлин, Люлин, Люляк, Малка Падина, Местн.Малка Падина, Местност Балван Градина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Мизия, Младост, На Площада В Селото, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Плиска, Поморие, Поморие, Преспа, Преспа, Първи Май, Първи Май, Родина, Руен, Руен, Русе, Светлина, Синчец, Славянска, Славянска, София, Стара Планина, Стефан Костадинов, Стефан Костадинов, Странджа, Теменуга, Тодор Спасов, Топола, Тунджа, УПИ 1-4082, УПИ 1-4082, УПИ VІ -3723 кв.173, УПИ XXII-1362, кв.180180, УПИ ІІ-891, 892, кв. 204, УПИ Іі-891, 892, кв. 204, Филип Тотю, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка, Червиляка, Шейново, Шипка, Янко Забунов, Янтра

На 09.10.2017 г. /09:45 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ - Голяновци: 401001, Xvi-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн.Ул.Централна, Пи 403046, М.Червилак, Ул Лилия УПИ 322 кв.22, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Ііі-298, кв.4, УПИ Хvі-219, кв.13, Централна Лъката; Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 101, 160140, 433, 92, 507.88, 556, IV -185 кв.33, XIx-163, кв.24, І кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, кв. Батковци, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат Пи 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, Местност Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, Пи 541 До кв.22, Пи 543 До кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113, М.Стожера, УПИ-16, кв.502в.З.Брегандия, Четвърта

На 09.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Богьовци: Общ.Костинброд, УПИ X-126 кв. 25, УПИ Хіі-127 кв.25

На 09.10.2017 г. /13:00 - 13:30 ч./ - Костинброд: 050260, Xxxvi-1362 Кв 180, І-4397 кв.259 М. Под Селото, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балван, Бригандия, Бузлуджа, Букет, Вихрен, Вишня, Георги Бенковски, Здравец, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Китка, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, Местн.Малка Падина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Мизия, Младост, На Площада В Селото, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Плиска, Поморие, Преспа, Първи Май, Родина, Руен, Русе, Светлина, Синчец, Славянска, София, Стара Планина, Стефан Костадинов, Странджа, Теменуга, Тодор Спасов, Топола, Тунджа, УПИ 1-4082, УПИ Vі -3723 кв.173, УПИ XxII-1362, кв.180180, УПИ Іі-891, 892, кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка, Шейново, Шипка, Янко Забунов, Янтра

На 11.10.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Дванадесети Април, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Средна Гора, УПИ XVI 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна

На 12.10.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

На 13.10.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Костинброд: 4200, 4267, До кв.20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

Община Правец  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, Іі кв., Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото; Равнище

На 13.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5

На 13.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Осиковица: Махала Дрена; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-Л VI-61, кв.5

Община Самоков  

На 09.10.2017 г. /08:15 - 14:30 ч./ - Самоков: Христо Максимов

На 09.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /08:30 - 16:







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари