ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в София град за периода 9 - 13 октомври 2017 г.

Източник: ЧЕЗ България

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 13.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: VI -247 кв.Изгрев, Блян/Катюшите/, Еделвайс, Иларион Макариополски/9 Сеп, Космонавт, Момина Сълза, Перущица/19-та/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Цар Освободител; София: Цар Освободител/Руски/

На 13.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/; София: Шосе Банкя

Община ВИТОША  

На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 20/Кв.Симеоново/, 22-ра Малинова Долина, 23-та, 61-ва /Кв.Симеоново/, 62-ра /Кв.Симеоново/, 63-та /Кв.Симеоново/, 64-та /Кв.Симеоново/, 65-та /Кв.Симеоново/, 67-ма, 68-ма /Кв.Симеоново/, 9-та /Кв.Симеоново/, Акад.Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв.Симеоново/, Босилек /Симеоново/, Вельо Топаловски, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Горска Ела, Димитър Ил. Димитров, Златен Век, Кумата, Нова Земя, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 09.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ - София: Драгалевци, Черни Връх

На 09.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Александър Пушкин , Боянска Река, Брусенска, Букара, Даскал Стоян Попандреев, Иваница Данчев, Кумата, Панталей Николов /624/, Петко Войвода, Планинец, Райска Градина/Аврора/, Севастократор Калоян/Алекса, Чукар

На 10.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 22-ра Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, 614-та и Панорамен Път, Булаир /613/, Горска Ела , кв. Симеоново , Панорамен Път, Ралевица, Симеоновска, Симеоновско Шосе, Шумако / Симеоново

На 10.10.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ - София: Хмел

На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Еловица /Кв. Драгалевци/

На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Акад.Стоян Аргиров/502/, Александър Буров , Бял Равнец 621-ва, В.З. Симеоново - Драгалевци, Владимир Димитров Майстора /772/, Драгалевци, Илинден, Малинова Долина, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Пирински Еделвайс, Христо Бръзицов /506/

На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Аметица , Беловодски Път, Георги Рилски, Егреците, Малкото Копито , Панорамен Път, Стар Беловодски Път

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 10.10.2017 г. /10:00 - 12:15 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ - София: Одрин

На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Осогово/Пело Пеловски/, Св.Св.Кирил и Методий

Община ИЛИНДЕН  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/

На 09.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон

На 12.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Захарна Фабрика, Кукуш/Кирил Пчелински/

Община ИСКЪР  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Дружба 1

Община КРАСНО СЕЛО  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Богдановец, Бузлуджа, Ген. Скобелев, Ген. Тотлебен, Даскал Манол, Житница, Крива Река, Люлин Планина/Ник.Кофарджи, Македония/Димитър Благоев/, Свети Иван Рилски, Солун, Стрешер/Божидар Митров/, Тунджа, Урвич, Феликс Каниц, Шандор Петьофи

На 10.10.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Бузлуджа, Ген. Скобелев, Ген. Тотлебен, Л.Кошут

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 кв.28

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 13.10.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, Іі-648, кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Здравец /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Ридо /Челопечене/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, ул.Радивоя, УПИ I-145а, кв.18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/

На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 13.10.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски

На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 13.10.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Челопечене: Втора

На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ - Ленково: С.Ленково

На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ - София: 1-ва /Враждебна/, 10-та/Враждебна/, 11-та/Враждебна/, 12-та/Враждебна/, 13-та/Враждебна/, 14-та/Враждебна/, 15-та/Враждебна/, 16-та/Враждебна/, 17-та, 17-та / кв. Враждебна/, 17-та/273/, 18-та /Кв.Враждебна/, 19-та/Враждебна/, 2-ра /Враждебна/, 20-та/Враждебна/, 21-ва/Враждебна/, 22-ра/Враждебна/, 23-та/Враждебна/, 24-та/Враждебна/, 25-та/Враждебна/, 26-та /Враждебна/, 27-ма /Враждебна/, 278-ма/Връбница/, 28-ма/Враждебна/, 29-та/Враждебна/, 3-та /Враждебна/, 30-та/Враждебна/, 31-ва/Враждебна/, 32-ра/Враждебна/, 33-та/Враждебна/, 34-та/Враждебна/, 35-та/Враждебна/, 36-та/Враждебна/, 37-ма/Враждебна/, 38-ма/Враждебна/, 4-та /Враждебна/, 40-та/Враждебна/, 41-ва/Враждебна/, 42-ра/Враждебна/, 43-та/Враждебна/, 44-та/Враждебна/, 45-та/Враждебна/, 46-та/Враждебна/, 47-ма/Враждебна/, 48-ма/Враждебна/, 49-та/Враждебна/, 5-та/Враждебна/, 50-та/Враждебна/, 54-та /Враждебна/, 55-та/Кв.Враждебна/, 56-та /Враждебна/, 57-ма /Враждебна/, 58-ма /Враждебна/, 59-та/Враждебна/, 6-та /Враждебна/, 60-та/Враждебна/, 61-ва /Враждебна/, 62-ра/Враждебна/, 63-та /Враждебна/, 68134, 8624, 25*, 7/Кв.Враждебна/, 8-ма /Враждебна/, 8-ма /Драгалевци/, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-та/Враждебна/, XXIII-506, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна, Кремиковци, Махала Япаджа, Околовръстен Път, Райска Градина/Аврора/

На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ - Чепинци, Общ. Столична: 3-та, 32-ра, 80409.5842.45, Іі-1002 кв. 36а, Ангел Илчов-Гело, Воденичарска, Възрожденска/Дойчин Манолов, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Герена, Голяма Могила, Градинарска/Недялко Кьосев/, Дзуката/Партизанин/, Долец, Извор, Изгрев, Имот 1300, Комитин Петре/Пролет/, Липа, Манастирска/Чавдарци/, Надежда, Орфей/Трайко Чонев/, Освободителна, Пи 80409.5836.13, Светлина, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Стара Планина/Милчо Иванов/, Стефан Недялков, Тополите/Богдан Тренин/, Чепинско Шосе, Читалищна/Тодор Пецов/

На 12.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Околовръстен Път;

Чепинци, Общ. Столична: 3-та, 32-ра, 80409.5842.45, Іі-1002 кв. 36а, Воденичарска, Възрожденска/Дойчин Манолов, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Герена, Голяма Могила, Градинарска/Недялко Кьосев/, Дзуката/Партизанин/, Извор, Изгрев, Имот 1300, Комитин Петре/Пролет/, Липа, Надежда, Орфей/Трайко Чонев/, Освободителна, Пи 80409.5836.13, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Стефан Недялков, Тополите/Богдан Тренин/, Чепинско Шосе

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Арсеналски/Владо Георгиев/, Банат/Курск/, Беломорски Проход, Бигла, Бисер, Богатица/Йордан Стоянов/, Бунтовник, Вежен, Вискяр Планина, Голо Бърдо, Гороцвет, Горски Пътник, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Драгалевска, Елин Връх/Димитър Стоянов/, Калиакра, Кап. Андреев, Крум Попов, Лале, Лозенец, Любата, Люботрън/Ангел Гергов/, Люботрън/Ангел Гергов/, Миджур, Никола Й.Вапцаров, Никола Недев, Проф. Милко Борисов, Ради Радев, Св.Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стоян Заимов, Цанко Церковски, Черни Връх, Южен Парк

Община ЛЮЛИН  

На 09.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 10.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/

На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 4

На 10.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Люлин 2, Люлин 3, Околовръстен Път

На 10.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин 4

На 11.10.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Люлин

На 11.10.2017 г. /09:45 - 11:15 ч./ - София: Люлин 2

На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 13.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ - София: Люлин 7

Община МЛАДОСТ  

На 09.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - София: Свети Киприян/К.Каприелов/

На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Малинов

На 11.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град, Местност Лозето, Самоковско Шосе, Хитър Петър;София: Детски Град, Местн.Студентски, Местност Стария Мост, Нишава/Георги Аврамов/, Хитър Петър

На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1

На 12.10.2017 г. /09:45 - 14:30 ч./ - Панчарево: Детски Град, М.Лъката Пи 136, Самоковско Шосе, Черешова Градина;

София: Пи-033119, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

Община ОБОРИЩЕ  

На 09.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Георги С.Раковски, Дунав, Поп Богомил, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Чумерна

На 10.10.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София: Велико Търново/Г.Г.Деж/, Оборище, Проф.Асен Златаров

На 10.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Будапеща, Дунав, Екзарй Йосиф, Мария Луиза, Раковски , Сливница, Цар Симеон, Чумерна

На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бяло Море, В.Левски, Дондуков, Знаме, Искър, Малкара, Милко Бичев, Тракия, Чамкория, Чаталджа, Черномен

На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Алеко Константинов, Васил Априлов, Васил Друмев, Евлоги и Христо Георгиеви, Марица, Мърфи, Оборище, Русалка, Франсис Де Пресансе/Патрис

На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Богдан, Мадрид, Марица , Оборище, Ситняково, Черковна

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 12.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ.

Община ПАНЧАРЕВО  

На 09.10.2017 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Кокаляне: 004053, Александър Генков/Г.Панков/, Бор, Вец Кокаляне, Вилна Зона Батиница, Вилна Зона Бяла Нива, М. Бяла Нива Пи 1773, М.Овнарница, Михово Блато, Пи 1834 М. Бялата Нива, Тополите

На 09.10.2017 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Панчарево: Батийница/24-та/

На 10.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Герман: Зона За Отдих; Кокаляне: Болницата, Вилна Зона Бяла Нива, Ела, Цар Иван Асен II/Петър Янев; Кокаляне: Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Искър, Латинка, Люляците, Местн.Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе; Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, XVI-358, Акация/В.З.Беликата/, Батийница/24-та/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Борова Гора/10-та/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Липа/В.З.Беликата/, Ловджийска Чешма, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Мест. Падинето, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Невен/В.З.Беликата/, Незабравка/В.З.Градище/, Парцел XIV кв.30, Ралица/В.З.Градище/, Роза/В.З.Беликата/, Самоковско Шосе, Теменуга/2-раХІХ-299, Черешова Градина, Явор/6-та/, Ягода/В.З.Беликата/;

Панчарево: Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Зорница/В.З.Градище/, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Сълзица/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Явор/6-та/;София: І - 817, кв.24а, Акация, Беликата, Местност Косанин Дол, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв.13; София: Местност Косанин Дол, Ралица

На 11.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Панчарево: Вилна Зона Градище

На 11.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген.Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Ела, Липова Падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 13.10.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Долни Пасарел: Акация, Белия Камък, Божур, Борова Гора, Вец Пасарел, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Върба, Детелина, Дъбова Кория, Иглика, Искър, Кап. Петко Войвода, Минзухар, Момина Скала, Ракита, Русама/6-та/, Самоковско Шосе, Урвич, Хризантема/8-ма/, Щъркелови Гнезда

Община ПОДУЯНЕ  

На 09.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч./ - София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Хаджи Димитър

На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Къкринско Ханче

Община СЕРДИКА  

На 12.10.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: Биримирски Извор, Светлина, Тетевенска, Успех, Хоризонт

Община СРЕДЕЦ  

На 12.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: Алабин И.Вл., Витоша, Граф Игнатиев, Позитано, Цар Калоян

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: II-1823 кв. 3, Климент Охридски

На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: 182-ра кв.Мал.Долина/Младост

Община ТРИАДИЦА  

На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Алабин И.Вл., Бузлуджа, Бяла Черква, Витоша, Ген. Скобелев, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Деде Агач, Димитър Манов, Енос, Здраве, Кърниградска/Гочо Гопин/, Луи Айер/Никола Каменов/, Михаил Буботинов, Неофит Рилски, Нишава/Георги Аврамов/, Орфано, Позитано, Разслатица, Солунска/Васил Коларов/, Стрелбище, Траянова Врата, Три Уши/Адалберт Антонов/, Удово, Узунджовска, Уилям Гладстон, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Самуил, Шарл Шампо/407 и 414/







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари