ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Кюстендил за периода 14 - 18 август 2017 г.

Кюстендилска област

Община Бобов дол  

На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Козница: П-Л ХIV-234, Кв. 23

На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27

Община Бобошево  

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Каменик

Община Дупница  

На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Гергана, Здравец, Зелен път, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Колю Фичето, Комсомолска, Комсомолска, Малчика, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Осми март, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Русалка, Самоковище, Теменуга, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев, Христо Ботев

На 16.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Местност Мантарлия, Мусала, Осми март, Победа, Първи май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев;

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, Кв. 50, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Осми март, Отец Паисий, Пионерска, Първи май, Първи май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гюргево

На 14.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12

На 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12, III-21. Кв. 4

На 16.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Дупница: №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска пътека, Местност Балановски рид, Скакавица, Труд

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна

На 14.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Академик Петър Динеков, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори март, Евтим Трайчев, Ропотамо, Средец, Чавдар войвода

За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Иглика, Малина, Миньор, Разметаница, Труд

На 14.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Дупница: Асен Златаров, Атанас Величков, Бузлуджа, Велико Търново, Евтим Трайчев, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Цар Симеон Велики

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, Александър Димитров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Васил Коларов, Верила, Генерал Заимов, Георги Бенковски, Гергана, Джубрена, Дунав, Захари Стоянов, Крайречна, Неофит Рилски, Самуил, Солун, Стопански двор, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър

На 16.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Крайници: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Раковски, Дупнишка Комуна, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кокиче, Любен Каравелов, Младост, Петко Славейков, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Яне Сандански

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин; Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Баба Парашкева, Верила, Георги Димитров, Гурко, Местност Могилите, Опълченска, Пионерска, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

Община Кочериново  

На 14.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново

Община Кюстендил  

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън регулация, Ильо войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност до селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена войвода, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

Берсин

На 14.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобешино

Вратца: Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил; Грамаждано: Местност Гола Велика; Гурбановци; Гърляно: Владимир Заимов, Девети септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно поле, Руен; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Горна Брестница

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети септември, Девети май, Девети септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова; Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката; Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка; Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местност Дупни камък; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци; Чешлянци: Махала бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре; Чудинци

На 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горно Кобиле: Махала Бучлинци

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи май, Румена войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница: 22112. 500. 2

На 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Пладнище

На 14.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долно село: М. Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала чукарска, Махала Шаламанци

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Друмохар: Мах. Брашненица

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха река, Христо Ботев, Шипка

На 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 14.08.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Жиленци: Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, рекалска, Стопански двор, Христо Ботев; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Ръсово: Мах. рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка; Церовица: Махала Бело Камене; Кюстендил: Белият камък, Бреза, Гюешевско шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско шосе, ул. Дупнишко шосе; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец;Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река

На 14.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, Местност Турски гробища, Морава, Рила

На 15.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Боровец, Здравец, Изгрев, Калосия, Колуша, Студен кладенец, Тинтява, Черешово Топче

На 16.08.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Запад, Йордан Захариев, Ракла

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Кюстендил: Местност Николичевски път

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Лиляч: Местност Войника; Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Неделкова Гращица

Нови Чифлик: Бивш Стопански двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец: Дванадесета

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село; Уши: 030001 М. Под пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Трекляно: Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Табаци, Махала Центъра, Махала Шумановци

На 15.08.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Трекляно: Махала Центъра

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети март

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:15 - 11:00 ч./ - Четирци: М. Топилата, Махала Ямен

На 14.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Четирци.







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари