ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Перник за периода 14 - 18 август 2017 г.

Пернишка област

Община Брезник  

На 15.08.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Брезник: ФЕЦ „Натурекс“

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Глоговица

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Конска: IV-310, 311

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 19.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Кошарево

На 15.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Лялинци: I-259 Кв. 13

Община Перник  

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Витановци: П-Л ІV-241, Кв. 29

На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Големо Бучино: Бачова махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XXIV Кв. 39, Яланджийска, Ясен; Горна Диканя; Даскалово: Втора

На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Драгичево: V-14, Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Възраждане, Върла Стрън, Георги Бенковски, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Магистрала, Мария Луиза, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Реката, Република, Рила, Рила, Ропотамо, Рударска, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Симеон, Черни връх, Явор, Янтра, Янтра

На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Драгичево: V-14, Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах. Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни връх, Янтра

На 14.08.2017 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М. Копринено Орище ПИ 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, Реката, Сава Асенов

На 14.08.2017 г. /15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ - Кладница: Хижа Селимица

На 15.08.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Дванадесета, Единадесета, Петнадесета, Тринадесеста, Четиринадесета

На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мало Бучино: Люлин/2-ра/

На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мърчаево: 10-та

На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мърчаево: 10-та, Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 14.08.2017 г. /15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/

На 14.08.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова махала, Елена, Кв. Радина чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, Пирдоп, Преслав, Радина чешма, Радина чешма Имот 611-406, Република, Рудничар, Св. Св. Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско въстание

На 14.08.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв. Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Перник: 1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар

На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Арда, Асенова крепост, Багова махала, Беласица, Бучински път, Вардар, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Върбица, Гарата, Горски Извор, гр. Перник, Крепост &Quot; Кракра&Quot; , Градище, Грамаге, Граховска, Димитър Благоев, Добри Миланов, Драгановец Залес. Пояс, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Железничарска, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Кв. Старата Църква, Китка, Климент Охридски, Княз Александър Батенберг, Костенец, Кракра, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски път, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лиляна Димитрова, Марина бара, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Отец Паисий, Партизан, Райко Даскалов, Рилски езера, Розова Долина, Росица, РУПИте, Самодивска, Сандански, Средец, Средец, Стримон, Струма, Струма, Танчовица, Трайко Живков, Тунджа, УПИ 1 Кв. 263, Хемус, Цане Гинчев, Църква, Черковна, Черноризец Храбър, Чуйпетлово, Шумак, Ялбовец

На 14.08.2017 г. /15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Арда, Асенова крепост, Вардар, Владайско въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Върбица, Гарата, Грамаге, Граховска, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Железничарска, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Княз Александър Батенберг, Костенец, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Райко Даскалов, Рилски езера, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Танчовица, Трайко Живков, Тунджа, УПИ 1 Кв. 263, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Багова махала, Беласица, Бучински път, Горски Извор, гр. Перник, Крепост &Quot; Кракра&Quot; , Градище, Драгановец Залес. Пояс, Китка, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Марина бара, Отец Паисий, Партизан, РУПИте, Самодивска, Сандански, Средец, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Шумак, Ялбовец

На 14.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Перник: Бучински път, гр. Перник, Кв. Изток, ул. Луганск, УПИ IV, Кв. 21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах. Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 14.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Изток, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 15.08.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: Китка, Кристал Блокове

На 14.08.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рударци: 1452, 3-ти март, LXXXІІІ-1526 Кв. 121, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели брег, Божур, Бор, Борова гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, ул. Вардар/ул. Силистра, УПИ LXXXIV-2229, Кв. 21., УПИ І-1427 Кв. 80Б, УПИ Х|Х, Кв. 107А, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец; Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

Община Трън  

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бераинци

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бохова: УПИ-Х|-148

На 17.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бохова

На 18.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Бусинци; Горна Мелна: 87; Горочевци; Еловица, Общ. Трън; Докьовци; Видрар; Вукан: УПИ III-130 Кв. 12; Костуринци; Къшле; Лева река; Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А; Пенкьовци; Радово; Стайчовци

На 14.08.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Велиново

На 16.08.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Главановци, Общ. Трън

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Главановци, Общ. Трън

Джинчовци

На 18.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Долна Мелна: НУПИ 12

На 18.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Забел; Зелениград: Парцел ІІІ-253, Кв. 40; Лешниковци;Милославци: УПИ V-71, Кв. 18

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Насалевци

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рани луг: П-Л ХХі-235, Кв. 7

На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Рани луг: П-Л Ххі-235, Кв. 7, УПИ ІV-280, Кв. 3 Мах. Пещер

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Реяновци

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 17.08.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Слишовци

На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Стрезимировци: 56

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стрезимировци; Трън: Осми март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци; Цегриловци: ПИ 197

На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Осми март, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Десета, Мосаловска, Народна воля, Петър Асенов, Тако Пеев

На 18.08.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ - Шипковица

На 16.08.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 20:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ярловци.







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари