ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Плевен за периода 14 - 18 август 2017 г.

снимка: ЧЕЗ, архив

Плевенска област

Община Гулянци  

На 17.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Долни Вит: ул. „Ал. Стамболийски“, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин; Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Местност Край село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П. К. Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

Община Долна Митрополия  

За периода 14-19.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Горна Митрополия: Беласица, Васил Априлов, Вежен, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, П. Р. Славейков, Петрохан, Пробива, Странджа, Христо Ботев

За периода 14-19.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Долна Митрополия: Васил Левски, Дунав, Ивайло, Искър, Мизия, Росица, Св. Св. Кирил и Методий, Ю. А. Гагарин

Община Долни Дъбник  

За периода 14-18.08.2017 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Долни Дъбник: Ал Стамболийски, В Априлов, В Петлешков, Велчова Завера, Г. М. Димитров, Захари Стоянов, Никола Петков, Райко Даскалов

На 16.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./, на 18.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Садовец: Ангел Кънчев, Арда, Бор, Карпати, Кремениш, Леска, Пирин, Роза, Стефан Караджа, Стоян Заимов

Община Искър  

За периода 14-18.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Долни Луковит: Ангел Кънчев, Босилеградска, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Спасов, Кирил и Методий, Нов Квартал, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ал Димитров, Вапцаров, Вапцаров, Въло Йончев, Въло Йончев, Искър, Искър, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Малчика, Малчика, Мара Денчева, Мара Денчева, Петлешков, Петлешков, Пирин, Пирин, Силистра, Силистра, Слави Алексиев, Слави Алексиев, Тулча, Тулча, Тутракан, Тутракан, Христо Наумов, Христо Наумов, Цвятко Георгиев, Цвятко Георгиев

За периода 14-19.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

Община Левски  

На 17.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ - Козар Белене: Алеко Константинов, Бачо Киро, Гео Милев, Петър Берон, Съединение, Царева Могила, Ю. А. Гагарин

На 16.08.2017 г. /08:00 - 15:30 ч./ - Козар Белене: Васил Левски, Георги Бенковски, Д. Благоев, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Петър Берон, Съединение, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ясенов

На 14.08.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Козар Белене: Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Маршал Толбухин, Райко Даскалов, Съединение, Царева Могила

Община Плевен  

На 17.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 14.08.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Ивайло, Искър, Кракра Пернишки, Марица, Освободител, Прилеп, Рила, Родопи

На 14.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гривица: Vі-319, Кв. 50, Асен Златаров, Витоша, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Кострама, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Митко Палаузов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Скобелев, Слави Алексиев, Тулча

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 19.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 15.08.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Плевен: Гевгели, Цар Самуил/В. Топалски/

На 17.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Гена Димитрова, Иван Вазов

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Дружба

На 14.08.2017 г. /14:30 - 15:00 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Плевен: Дружба, Местн. Чаира, Чаталджа/Н. Доровски/

На 14.08.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 08:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ - Плевен: Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона

На 14.08.2017 г. /14:30 - 17:00 ч./ - Плевен: Местн. Чаира

На 14.08.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Плевен: ул. Георги Кочев N: 94

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Славяново, Общ. Плевен: Ал Стамболийски, Г Димитров, Патриарх Евтимий, Пещера, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Ямбол

Община Пордим  

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Згалево: Адалберт Антонов-малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна гора, Стара планина, Стопански двор, Шипка, Ю. А. Гагарин

Община Червен бряг  

На 15.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Лепица: 080011, 43311, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Сухаче: В Левски, В Петлешков, Вешка Данова, Г Бенковски, Г Тошев, Девети септември, Ив Вазов, Маршал Толбухин, Н Вапцаров, Райко Даскалов, Ст Едрев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 14.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./, на 16.08.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Червен бряг: Антим, Антим, Васил Левски, Г Бенковски, Г Бенковски, Дядо Вълко, Здравец, Колю Фичето, П. Р. Славейков, Паисий, Паисий, Перник, Перник, Стара планина, Струга, Струга, Тулча, Хан Аспарух, Шейново, Шейново, Янтра

На 16.08.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Червен бряг

На 15.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./, на 17.08.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Чомаковци: 10-та, 11-та, 12-та, 14-та, 15-та, 17-та, 18-та, 19-та, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 47-ма, 50-та, 51-ва, 54-та, 55-та, 56-та, 58-ма, 59-та, 6-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 8-ма, 80-та, 81-ва, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Априлов, Васил Левски, Г С Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, Любен Каравелов, П Волов, П К Яворов, Петдесет и Втора, Плиска, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц. Кръстев, Четиридесет и Трета, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 15.08.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Чомаковци: 18-та, 19-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 29-та, 30-та, 35-та, 39-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 44-та, 46-та, 59-та, 62-ра, 63-та, 64-та, 65-та, 66-та, 67-ма, 68-ма, 69-та, 70-та, 71-ва, 72-ра, 74-та, 75-та, 77-ма, 78-ма, 80-та, 81-ва, Асен Златаров, Васил Априлов, Г С Раковски, Георги Бенковски, Двадесет и Осма, Двадесета, Дружба, Иван Вазов, Калето, Кирил и Методий, П Волов, Тридесет и Седма, Тринадесета, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Четиридесет и Трета, Шипка, ул. „Ю. А. Гагарин“.







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари