ЧЕЗ съобщава за планираните прекъсвания на електрозахранването в област Видин за периода 14 - 18 август 2017 г.

Източник: bnr.bg

Видинска област

Община Белоградчик  

На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Чифлик: ул. „Втора“, „Двадесет и първа“, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета

Община Бойница  

На 14.08.2017 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Каниц: Втора, Първа, Трета, Четвърта

На 14.08.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Шишенци: Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета

Община Видин  

На 18.08.2017 г. /14:00 - 15:15 ч./ - Видин: Акад. Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Безименна, Връшка Чука, Разлог, Цар Симеон Велики

На 18.08.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Видин: Бдинци, Градинска, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Търговска

На 18.08.2017 г. /12:45 - 13:45 ч./ - Видин: Безименна, Горазд, Искър, Свети Кирил, Стефан Еленков

На 16.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:45 ч./ - Видин: Дунавска, път, Южна Пром. Зона

Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя космодамянска, Капитан Петко войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма войвода, Смирнов, Средец, Средна гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра

На 16.08.2017 г. /09:15 - 14:45 ч./ - Дунавци, Общ. Видин

На 16.08.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:45 ч./ - Жеглица: 110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 15.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Ивановци, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета

На 15.08.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ - Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта

Община Макреш  

На 15.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./, на 16.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./, на 17.08.2017 г. /09:45 - 15:15 ч./ - Киреево: Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

За периода 14-18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Подгоре: Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Ленин, Михаил Здравков, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Стоян Милков, Тодор Петров, Черно Море, Юрий Гагарин

Община Ново село  

На 14.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Флорентин: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 15.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Флорентин: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Четвърта

На 16.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 17.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./, на 18.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Флорентин: Дванадесета, Единадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Ружинци  

На 14.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 16.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бело поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър

Община Чупрене  

На 15.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./, на 17.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Търговище, Общ. Чупрене: Безименна, Втора, Девета, до УПИ 24, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, ул. „Четвърта“.







Коментирай
Изпрати
Антибот
Презареди
* Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
0 коментари