НАЧАЛО » българия

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 28.09-02.10.2020 г. - област Благоевград

fb
3E news
fb
25-09-2020 12:53:40
fb

Област Благоевград  

Община Банско  

На 01.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Банско:   ПИ 02676.11.6332

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Кремен,  Общ. Банско, АВЕРС ООД, НУРТС България ЕАД, ЦЕТИН България ЕАД

Община Благоевград  

На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  Бистрица,  Общ. Благоевград:   319001  ,  410002  ,  Мах. Центъра Мотела  ,  Махала Петковци

На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  ,  04279.139.54 Мест.Под Черквата  ,  04279.140.65  ,  04279.628.234  ,  04279.628.416  ,  VII - 5799,  Кв. 11  ,  Армутлука  ,  Баба Тонка  2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12,  Влахина Планина  2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11,  Възраждане  1, 3, 6, 2, 1, 2,  Възрожденска  8,  Гемеджиите  2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4,  Заря  8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18,  Кв.Струмско, Идн.№04279.628.167  ,  Кв.Струмско, Инд.№04279.628.454  ,  Кресна  8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6,  Любен Каравелов  14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр,  1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12,  Малешевска  5, 7, 3, 1, 4,  Местност Армутлука  ,  Местност Папльо  ,  Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во, Жилище,  Местност Песока-Оранжерии  ,  Местност Песоко  Помпа,  Местност Под Черквата  ,  Местност Чуката  ,  Освобождение  5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62,  Панайот Волов  16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22,  Панорамен Път  32а,  Пенков Чифлик  ,  Пеньо Пенев  2, 1, 4, 5, 6, 3,  ПИ №04279.628.459.1  ,  ПИ№04279.628.394,  Кв.12  ,  ПИту Гули  4, 3, 7, 5, 1, 11, 9,  Под Черквата  ,  Прогрес  13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12,  Р-Н Стопански Двор  22, 21, 3,  Радецки  1, 4, 5, 3,  Райко Жинзифов  10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26,  Солунските Атентатори  1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2,  Старо Струмско  12, 2, 4,  Стопански Двор  13,  Струмско Център  Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище,  Тодор Каблешков  8, 3, 4, 6, 1, 7,  Трифон Кунев  3, 3,  ул.  Кресна и ул.  Освобождение  ,  УПИ XII-4838,  Кв.8  ,  Христо Ботев  Фурна,    Помпа За Напояване

На 30.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.601.368  ,  Александър Фон Хумболт  ,  Вардар  31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33,  Владо Черноземски  ,  Георги Попов  Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем.С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16,  Грамада  Канцеларии, Сервиз, Помпа,  Евтим Драганов  7,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Михайлов  53,  Климент Охридски  36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59,  Кузман Шапкарев  Казан,  Местност Под Грамадите-Ш13  ,  Ридо  1,  Скакавица  3,  Стефан Стамболов  13

На 28.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Фон Хумболт,  Владо Черноземски,  Георги Попов  Магазин, 4, 10, 12, 6, 31, Врем.С-Во, 14, 4а, 20, 37, 8, 22, 18, 16,  Грамада  Канцеларии, Сервиз, Помпа,  Димитър Талев  3,  Дойран  7,  Евтим Драганов  7,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Михайлов  53,  Климент Охридски  36, 61, 57, 65, 38, 55, 46, 67, 34, 63, 51, 69, 53, 48, 49, 40, 34б, 44, 59,  Кузман Шапкарев  Казан,  Местност Айдаровско Дере  ,  Местност Арнаутски Гроб  Картинг Писта- Полигона,  Местност Кантона  ,  Местност Колзодуй  Търговски Комплекс С Бензиност,  Местност Мутишица Е-79  ,  Местност Под Грамадите-Ш13  ,  Местност Полигона  Жилище,  Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  Мутишица  ,  Огражден  Жилище,  Петко Р.Славейков  18,  При Полигона  ,  Стефан Стамболов  13,  Струма  19, 11,  Струмско Център  24, 23,  Струмско Център  Каравана,  Тодор Александров  21,  Яне Сандански  1,  Яне Сандански  27а, 31, 33, 35, 27, 29, 18,    *,    Вила,    Река Бистрица

На 29.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Фон Хумболт  ,  Владо Черноземски  ,  Запад  4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар,  Иван Михайлов  53,  Стефан Стамболов  13

На 29.09.2020 г. /09:46 - 12:00 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак  13,  Коста Босилков  3,  Неуточнен Адрес  ТП  Горско Стопанство,  Покровнишко шосе  15

На 29.09.2020 г. /09:01 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Братя Миладинови  На Рзи, 2, 1,  Владо Черноземски  13, 15, 26,  Генерал Тодоров  10, 8,  Георги Измирлиев  1, Книжарница, 1 Боулинг Център, , , 2, 1, 8, Магазин,  Георги Измирлиев-Македончето  ,  Иван Михайлов  38, 46, 62а Со 2, 40, 46а, 48, 35, 23, 23а, 34, 27, 50, 29, 44, 54, 19, 37, 33, 36, 31, 21, 52, 25, 32,  Ильо Войвода  4, 6,  Крали Марко  10,  Кръстьо Асенов  45, 38, 41, 36а, 53, 46, 43, 51а, 33, 50, 51, 39, 36, 34, 44, 42, 47, 49, 37, 48, 40, 35,  Майор Стефан Иванов  1, 1-В, 2,  Менча Кърничева  1,  ПИ №04279.611.191  ,  Сан Стефано  7, 9, 3, 1, 5, 5, 2,  Стефан Стамболов  13, 1, 13, 21, 13,  Цар Симеон  30,    Магазин

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Генерал Тодоров  12

На 29.09.2020 г. /08:46 - 09:45 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Благоевград:   Георги Измирлиев  1

На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Поща

На 29.09.2020 г. /08:46 - 09:45 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 10:00 ч./   На 01.10.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград Стфан Стамболов 13, Георги Измерлиев 1, БЪЛГАРСКА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОННА КОМПАНИЯ ЕАД           .            .                                  

На 28.09.2020 г. /08:30 - 1 6:30 ч./ -  Делвино,  Общ. Благоевград:   Местност Медунски Андък  ,  Местност Мицански Андък  ,  Мицански Андък  ,  Неуточнен Адрес

На 28.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Еленово,  Общ. Благоевград:   Васил Левски  40,  Еленово  ,  Имот 27231.501.203  ,  Местност Валтата  ,  Местност Гошевица  ,  Местност Лесовица  ,  Местност Чуката  ,  ПИ №27231.501.268,  ПИ-125 Кв.12  ,  УПИ V-282,  Кв.5  ,  УПИ XV-117,  Кв. 2  ,  УПИ XXI-280, Кв.5  ,  УПИ №Х,  Кв.1  ,  УПИ Х-182,  Кв.5  УПИ-I-205, Кв.8  ,  УПИ-III-214, 212, 301

На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  Лешко:   Велковци,  Горно Лешко  Жилище,  Долно Лешко  Офис, Жилище,  Махала Корянска  ,  Местност Селището

На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Бреза  Поща,  Падеш  Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда,  УПИ Ii-207, Кв.13

На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Покровник:   3-Ти Март  6,  Ленището  ,  Местност Ленището  ,  Местност Цветковици  ,  Минковци  ,  При Цветковски Воденици  ,  Тодор Александров  7, 11,  УПИ I-546,  Кв.13  ,  УПИ-9-369, Кв.17  ,  Христо Смирненски  17, 8,     Помпа, Жилище

На 30.09.2020 г. /09:01 - 10:00 ч./   На 01.10.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Церово,  Общ. Благоевград:   Местност Поището

Община Гоце Делчев  

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Баничан:   Бахчите  ,  Местност Поле  ,  Пръдлището  ,  УПИ III,  Кв.31  ,  УПИ-ІV-270,  Кв. 28  ,    В сградата на кметството, Читалище

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Борово,  Общ. Гоце Делчев:   Балтовици  ,  Капсии  ,  Местност Капсии  ,  Местност Мочура  ,  Местност Пенковото  ,  Местност Сушица  Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка,  Панаирски Ливади  80, 126,  Пенковото  ,  С.Борово  ,  Село Борово  ,  УПИ-V-183 ,  Кв. 30  ,    Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор, В Началото От Ляво След Моста

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември  9, 7,  31002  ,  Vііі  ,  Антон Иванов  11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17,  Балийца  3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10,  Барата  7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8,  Бели Брег  5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1,  Бело Море  3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5,  Бърда  14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14,  Васил Левски  3, 8, 2, 26, 27,  Васил Петлешков  7, 7, 5, 4, 9, 10, 3,  Воденицата  2, 5, 1,  Генерал Ковачев  7, 1, 5, 2, 4,  Гео Милев  3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6,  Георги С.Раковски  10, 12, 5, 3, 4, 6,  Гоце Делчев  7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17,  Драва  ,  Драмски Път  ,  Дунав  12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8,  Иван Вазов  1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9,  Исмаил Кальор  7, 2, 9, 6,  Каменица  8, 6, 6,  Кв. 84  ,  Керанека  20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9,  Киркалица  ,  Крали Марко  7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5,  Кушията  7, 4, 8, 2, 7, 5, 1,  Лозята  3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3,  Македония  8, 1, 6, 10, 4,  Масърли  1, 3, 10,  Местност Чарка   Вила,  Неврокоп  8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11,  Неуточнен Адрес  Поща, Стопански Двор,  Отец Паисий  7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8,  Охрид  10, 18, 7, 4, 9, 5, 2,  Падарката  6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2,  Панайот Хитов  2, 4, 4,  Папратница  ,  Пейо К.Яворов  13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12,  ПИрин  2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3,  Промишлена  ,  Речище  17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, ТП -2, 23, 33, 5, 15, 31, 13,  Ридът  1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10,  Свобода  10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5,  Синища  10, 9, 15, 13, 2, ТП -1, 11, 1, 7, 17, 11,  Ситницата  3, 5, 1,  Сливница  12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3,  Софата  13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13,  Спас Белухов-Пането  14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14,  Стара Планина  6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28,  Стефан Караджа  4, 5, 13, 1, 2, 3,  Стопански Двор  ,  Суда  9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35,  Татарка  7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36,  Теофик Хаджи  6, 4, 2, 7, 5, 6,  Тинтява  7,  Туфча  14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3,  УПИ II-682, Кв.49  ,  УПИ-ІV,  Кв.82  ,  УПИ-Хvііі-72138,  Кв. 58  ,  Ушите  ,  Хан Аспарух  10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16,  Ходжова Поляна  20, 13, 2, 16, Павилион-Магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29,  Хр. Смирненски  15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22,  Христо Ботев  2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11,  Цар Калоян  13, 3, 11, 5, 6, 2,  Чала  21, 10, 18, 2, 6, 4,  Чарга  ,  Чарка  9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30,  Чифлика  4, 4, 5, 17, 2, 6,  Юрий Гагарин  4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7,  Яне Сандански  1, 5, 3,    5, 3, 4

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Буково,  Общ. Гоце Делчев:   Селището  ,  УПИ- ХVІІ-164,  Кв.11  ХVІ-246,  Кв.19  ,  ХІ-99, 131,  Кв.22  ,    Старото Село, Входа на селото в ляво

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Господинци:   УПИ-ХІ,  Кв.1  ,    Старото Село

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Вихрен  13, 11, 1, 5, Блокове На Циповете, 8, 15, 4, 10, 6, 12, 3, 2,  Гьорче Петров  7, 1, 5, 2, 8, 9, 13, 1, 12, 6, 11, 4, 10, 3,  Иларион Макариополски  38, 28,  Кичево  7,  Ниш  6, 4, 5, 1, 2, 3,  Пирот  7, 6, 5, 10, 2, 1, 9, 14, 4, 8, 16, 3, 12,  Преспа  1, 5, 3,  Стефан Захариев  11, 15, 6, 13, 17, 5, 9,  Хр.Смилянов 38а  ,  Христо Силянов  16, 18, 38, 13, 20, 36, 38, 22, 5, 15, 7, 24, 11, 30, 26, 9, 32, 11 А, 3а, 34

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   ПИ-18021,  М. Мантара

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски  10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8,  Анещи Узунов  10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11,  Асен Лагадинов  5, 3, 1, 2,  Бузлуджа  5,  Вардар  5, 1,  Васил Левски  11, 7, 3, 9,  Владимир Поптомов  2, 3, 5, 1, 3,  Гео Милев  1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11,  Георги Бенковски  18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а,  Гоце Делчев  44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52,  Димитър Талев  11, 1, 3,  Добри Чинтулов  16, 3, 15, 22, 13,  Драгоман  18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а,  Дунав  2, 3, 4,  Еделвайс  3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10,  Здравец  3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13,  Ивайло  8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10,  Иван Вазов  17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3,  Иван Козарев  5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1,  Иглика  5, 3, 1,  Ильо Воивода  2, 1,  Капитан Петко Войвода  4, 38, 1,  Климент Охридски  13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16,  Кръста  ,  Местност Кръста  Стопанска Постройка,  Михаил Антонов  16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1,  Неуточнен Адрес  Поща, Кметство,  Октомврийска  10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8,  Орляк  3,  Отец Паисий  5,  Парка - УПИ-V,  Кв.30  ,  Петър Берон  9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9,  Пирин  4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21,  Рила  11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11,  Родопи  3, 8, 4, 9, 21, 6, 10,  Стопански Двор  Сграда, Офис, Работилница,  Хаджи Димитър  5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8,  Христо Ботев  5, 7, 3, 9, 6, 2,  Христо Смирненски  6, 9, 17, 4, 11, 7, 6,  Цар Самуил  5, 3, 1, 4,  Черно Море  2, 10, 9, 7,  Шипка  12, 3, 2, 1

На 29.09.2020 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   029005  М. &Quot;Голака&Quot;,  Ал.Стамболийски  10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18,  Атанас Тешовски  12, 15, 3, 7,  Горна Бара  ,  Лъжница  Поща,  Местност Дъбето  Стопанска Постройка,  Никола Вапцаров  29,  Опълченска  36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14,  Ореляк  13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9,  Партизани  13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29,  Прогрес  7, 6,  Родопи  1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17,  Стоян Войвода  15,  Христо Ботев  20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14,  Юрий Гагарин  3

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Лъжница:   029005  М. Голака,  Ал.Стамболийски  11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18,  Атанас Тешовски  1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7,  Васил Левски  10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1,  Горна Бара  ,  Граматиковица  ,  Драва  40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21,  Елена Лефтерова  3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5,  Здравец  14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16,  Ивайло  12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а,  Каменика  ,  Лъжница  Поща,  Местност Дъбето  Стопанска Постройка,  Неуточнен Адрес  На Центъра,  Никола Вапцаров  37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29,  Никола Калъпчиев  41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, , , 24, 5, 35 А,  Никола Парапунов  4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15,  Опълченска  7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14,  Ореляк  13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8,  Партизани  13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29,  Патриарх Евтимий  5, 1, 2,  ПИрин  3,  Прогрес  2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10,  7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6,  Родопи  1, 3, 9, 5,  Сергей Румянцев  21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17,  Стопански Двор  Фуражомелка, Сграда,  Стоян Войвода  15, 17, 15, 30,  Христо Ботев  19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14,  Юрий Гагарин  9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 29.09.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски  11,  Атанас Тешовски  1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8,  Васил Левски  10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13,  Елена Лефтерова  3, 1,  Ивайло  12,  Неуточнен Адрес  На Центъра,  Никола Вапцаров  37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46,  Опълченска  7, 2, 3, 5,  Прогрес  2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10,  7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1,  Стопански Двор  Фуражомелка, Сграда,  Христо Ботев  19,  Юрий Гагарин  9, 5, 3, 7, 1, 11

На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски  5,  Васил Левски  1,  Граматиковица  ,  Драва  40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21,  Елена Лефтерова  4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5,  Здравец  14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16,  Ивайло  2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а,  Каменика  ,  Никола Вапцаров  59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10,  Никола Калъпчиев  41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А,  24, 5, 35 А,  Никола Парапунов  4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15,  Опълченска  20,  Ореляк  8,  Патриарх Евтимий  5, 1, 2,  Пирин  3,  Прогрес  6,  Стоян Войвода  17, 15, 30

Община Гърмен  

На 30.09.2020 г. /10:01 - 12:00 ч./ -  Балдево:   УПИ VII-97,  Кв.9  ,  УПИ ІІІ Кв.14,    Традиционен Събор

Община Кресна  

За Периода 28-30.09.2020 г. /00:01 - 16:30 ч./ -  Влахи:   ВЕЦ Сокол

На 30.09.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ -  Влахи:   Драколово

На 30.09.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ -  Кресна:   Александър Македонски  1,  Извън Регулацията  ,  Кресненско Ханче  ,  Местност Кресненско Ханче  Ханче, Мотел Ресторант Мерина, Ресторант, Офис, Ресторант,  Местност Солунско Дере  Овчарник, Въглища, Гатер,  Ново Село  1

На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ -  Ощава:   54537.600.31.1  ,  Местност Русенци  ,    Вила,    Къща, ТП 2

На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ -  Ощава:   Германци  ,  Македония  96,  Местност Станковица

Община Петрич  

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров  16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19,  Братя Миладинови  5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20,  Георги Раковски  1, 2,  Димитър Благоев  13, 9, 11,  Заводска  2,  Марикостенски Бани  Ферма,  Местност Аджобица-Чалията  Бензиностанция,  Местност Бонаро  Бетонов Център,  Местност Горничето  ,  Местонст Среден Път  Таверна,  Неуточнен Адрес  Извън Селото,  Отец Пайсий  1,  Стадион

На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров  24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36,  Братя Миладинови  25,  Васил Коларов  4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10,  Генерал Гурко  4, 6, 10, 8, 2,  Георги Раковски  7,  Димитър Благоев  4, 2, 5, 3, 7,  Димо Хаджидимов  3, 6, 8, 2, 5, 1,  Драва  2, 1,  Екзарх Йосиф  41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31,  Иван Вазов  14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2,  Карл Маркс  2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20,  Марица  6, 48,  Неуточнен Адрес  Поща,  Отец Пайсий  15, 2, 10,  Струма  13,    2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт

На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марино Поле,  Общ. Петрич:   Местност Вадата

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  ПИрин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  22,  Цар Борис III,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  ПИрин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис Iii  ,  Цар Борис Iii  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   22-Ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1, 1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  22,  Цар Борис III  ,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич,  Общ. Петрич:   22-ри Октомври  21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17,  Битоля  8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3,  Брегалница  1, 3, 9, 2, 5, 7, 2, 4, 10, 11, 8, 6,  Генерал Тодоров  28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3,  Д-Р Колинс  18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7,  Даме Груев  3,  Ел-Тепе  7, 17, 22, 20, 11, 24, 13, 15, 26, 5, 5, 6, 9,  Здравец  165, 183, 30, 18, 149, 115, 139, 150, 111, 95, 24, 67, 85, 161, 175, 135, 177, 143, 152, 131, 113, 87, 141, 109, 23, 121, 129, 91, 107, 163, 195, 45, 147, 119, 137, 81, 26, 65, 173, 14, 51, 22, 73, 174, 77, 32, 71, 157, 179, 43, 63, 103, 97, 20, 105, 145, 184, 99, 193, 133, 125, 181,  Искър  4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1,  Калабак  11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10,  Калина  31, 28, 35, 26, 33, 39, 32, 34, 23, 37, 30,  Капитан Никола Парапанов  3, 24, 30, 24, Тото Пункт,  Кестен  20, 22, 30, 53, 37, 39, 24, 51, 33, 34, 45, 31, 16, 49, 18, 47, 43, 28, 29,  Княз Александър Батемберг  30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21,  Кочо Мавродиев  60, 64, 62, 58,  Места  14, 11, 8,  Мусала  10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12,  Пирин  70, 57, 66, 47, 41, 44, 50, 72, 45, 58, 43, 49, 76, 74, 50, 7, 68,  Полковник Дрангов  1, 1,  Полковник Дрангов  1,  Полковник Дрангов  1,  Пролет  1,  Свобода  12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16,  Серска  2,  Скопие  9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13,  Търново  5, 4, 6, 1, 10, 3, 2,  Хан Аспарух  9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15,  Цар Борис III  ,  Цар Борис III  22,  Цар Иван Шишман  11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7,  Явор  100, 2, 70, 72, 3, 14, 42, 22, 46, 34, 104, 56, 30, 74, 80, 96, 26, 24, 4, 68, 15, 41, 1, 7, 82, 23, 54, 27, 59, 64, 37, 29, 40, 18, 8, 50, 9, 207, 16, 13, 90, 31, 32, 36, 19, 12, 10, 5, 62, 11, 52, 66, 44, 56, 84, 98, 20, 6, 21, 33, 43, 35, 17, 86, 28, 88, 94, 58, 25, 39

Община Сандански  

На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:16 ч./ -  Яново:   Георги Сава Раковски  18,    Жилище

Община Симитли  

На 30.09.2020 г. /09:01 - 10:00 ч./   На 01.10.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Железница,  Общ. Симитли:   003056  ,  003141  ,  Vii-122  ,  Местност Бачева Махала  ,  Местност Джалева Махала  Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, 22, 11, 15, 23, 18, 46, 21, 12, 13, 14, Къща, Вила, Кабинет, 10, 9, 8, 7а, Фуражомелка, 3, 3б, Вила, 6, 12б Къща, Жилище, Помпа,  Местност Джалевци  ,  Местност Долно Церово  12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, 35, Къща,  Местност Дременец  ,  Местност Караджевица  ,  Местност Старата Върба  ,  Местност Струма Изливер Хиляд  ,  Местност Шебечковица  ,  Ораново  Жилище, Жилище, Жилище,  От Км.366+000 До  Км.366+720  ,  ПИ №001414  ,  Предел  Жилище,  Рибарска  ,  С.Долно Церово  ,  Струма  ,  УПИ-XII-52,  Кв. 8  ,  УПИ-ХХІV-50  ,  Център-Над Жп Спирката  ,    ОДЗ, Жилище, 1, 1, Къща, Помпа За Напояване, Жилище, 2, Търговски Обект, Помпа За Напояване, Трифа

На 30.09.2020 г. /09:01 - 10:00 ч./   На 01.10.2020 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:   XII-1437  ,  XXXVII  Бангелови Тополи  ,  Бреза  3, Магазин, 1,  Васил Левски  34,  Георги Бенковски  20,  Георги Димитров  33, 17, Магазин, Бар, 18, 14, 27а, Бензиностанция, 35, 9, 25, 13, 7, 19, 12, 33, 8, 15, 27, 11, 2, 5, 6, 4, 16, 31, 29, 3, Лек.Кабинет, 10, 1 Изход Благоевград,  Герена  Цех, Цех,  гр.Симитли,  Димитър Благоев  24, 15, 14, 16, 18, 38, 28, 34, Жилище, 36, 13, 32, 22, 17,  Долен Герен  ,  Еделвайс  1, 15, 5, 3, 7, 13, 11, 4, 2, 8,  Запад  ,  Зеленка  13, 19, 11, 4, 17, 15, 8, 5, 3, 9, 10, 7, 6, Бар, 2, 20, 18, 14, 16,  Имот 002867  ,  Искра  8, 5, Работилница, 2, 10, 3, 6, 1, 4, 14, 12, 10,  Кокиче  12, 10а, 16, 8, 5, 11, 18, 9а, 2о, 13, 7, 14, 9, 3, 1, 6, 2, 5, 3, 4, 8,  Коматиница  21,  М.Драгова  12а, 21, 14, 20, 10, 15, 22, 24, 18, 7, 8, 29, 17, 12, 13, 17а, ,  Помпа За Напояване, 16,  М.Духарска  Жилище, 40, 1, Жилище, 42, 46,  Малина  6,  Местност Бангеови Тополи  ,  Местност Боро  ,  Местност Герено  ,  Неуточнен Адрес  Жилищна Сграда-Вр.Стр,   Никола Вапцаров  4, 4а,  Ораново  Каравана, Магазин, Ясла, Детска Градина, Цех, Жилище,  Пазара  Магазин,  Победа  2, 5, 4,  Полето  ,  Предел  2, 97,  Първи Май  12, 5,  Равен  4,  Руен  4,  Септемврийска  3, 20, 6, 14, 18,  Симитли  Жилище, Помпа, Лесничейство, Цсри - Заведение За Социални Услуги, Гор.С-Во, Ясла, Дет.Градина, Жилище, Гъбарник, Автоработилница, Жилище, Помпа За Напояване, Работилница, Канцеларии, Жилище, Поделение, Жилище,  Симитли, УПИ II-1437, Кв.18,   ,  Славянска  23, 27, 3, 29, 3 Стълбище, 21, 25, 23, 102,  Струма  8, 6, 10, 4, 7,  УПИ 1-538 Кв.22  ,  УПИ II-1437, Кв.19  ,  УПИ II-1437, Кв.20  ,  УПИ XVIII-437  ,  УПИ-XLII-1437, Kb.14  ,  Христо Ботев  2, 11, 15, 5, 13, 9, 21, 19, 2, 1, 23, 7, 3а, 17, 3,  Христо Смирненски  1,  Цар Симеон  6

На 29.09.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Симитли:   Бор  5, 7, 4, 3, 6, 9, 1,  Вихрен  25, 15, 17, 22, 26, 28, 19а, 19, 24, 32, 21, 27, 23, 30, 20,  Георги Петров  21, 5, 4, 12, 6, 23, 35, 19 Жилище, 25,  Георги Попов  1, 2, 5, 7,  Гьорче Петров  21, 16, 15, 30, 7, 10, 33, 35, 28,  Изгрев  4,  Илинден  38, 14, 19, 21, 2, 4, 29, 8, 1, 9, 6, 16, 25, 11, 10, 7, 31, 20, 15, 17, 3, Жилище, 18, 12, 5,  Местност Лозенски Андък  ,  Пазара  Ферма, Услуги,  Първи Май  22, 24, 20, 21, 19,  Р-Н Нова Махала  12, 6, 33, Жилище, 1, 23, 9, 21, 8, 31, 17, 2, 3, 26, 11, 13,  Родопи  4, 2,  Сердика  23, 43, 51,  Симитли  Магазин,  Славей  14, 17, 9, 8, 10, 11, 16, 2, 12, 1б, 15, 5, 1, 4, 3, 6, 7,  Трети Март  35, 13, Жилище, 6, 8, 26, 24, 4, 21, 50, 33, 12, 28, 9, 34, 7, 27, 14, 31, 1, 29, 19, 15, 5, 32, 22, 18, Кафе, 10, 36, 25, 20, 16, 23, 30,  УПИ Iv-371,  Кв.90  ,  Христо Смирненски  36,  Ц.Махала  2

На 29.09.2020 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Симитли:   Георги Бенковски  15, 1, 19, 13, 17, 11, 30, 26, 24, 9,  Димитър Благоев  17, 19, 40,  Димитър Полянов  1, 3, 2,  Искра  30, 18, 8, 24, 16, 26, 11, 9, 7, 28, 17, 20, 13, Магазин, 22, 15,  Кв.Ораново  ,  Ораново  Магазин, Жилище,  Панайот Хитов  2,  Пеньо Пенев  9, 1, 3, 5, 7,  Септемврийска  27, 29, 37, 20, 35, 39, Бар, 23, 22, 21, Жилище, 41, 31, 19, 33, 25,  Симитли  ,  Славянска  35, 31, 33

Община Струмяни  

На 29.09.2020 г. /09:01 - 12:00 ч./ -  Игралище:   3

На 28.09.2020 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Игралище:   Околовръстен Полигон  ,    1

На 28.09.2020 г. /12:30 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /12:30 - 16:16 ч./ -  Игралище, Махалата

Община Якоруда  

На 02.10.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Конарско

На 02.10.2020 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Смолево:   038217  Базова Станция Bgl 0126

ЧЕЗ
планирани прекъсвания
По статията работи:

3E news