НАЧАЛО » българия

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 28.09-02.10.2020 г. София област, 1 част

fb
3E news
fb
25-09-2020 12:46:48
fb

София-Област  

Община Антон  

На 02.10.2020 г. /09:01 - 15:16 ч./ -  Антон:   Александър Стамболийски  2,  Бачо Киро  2 А, 3, 7, 1, 2,  България  14, 17а, 19, 15,  Европа  5, 9, 7, 2, 11, 1,  Здравец  12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7,  Опълченска  10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4,  Средна Гора  16, 10, 6, 2, 14, 20, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9,  Хан Крум  18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7,  Цар Борис ІІІ  12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9,    20080802

На 01.10.2020 г. /09:01 - 15:16 ч./ -  Антон:   България  47,  Васил Боримечков  5,  Васил Левски  7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12,  Въртопа  20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1,  Георги С. Раковски  20,  Двадесет И Четвърти Май  8,  Европа  39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47,  Елин Пелин  10, 3, 31, 15, 21, 9, 5, 13, 11, 19, 17, 7, 12,  Панайот Волов  2,  Стара Планина  60, 57, 35, 49, 42, 5, 59, 46, 36, 37, 41, 52, 32, 43, 53, 56 А, 38, 50, 61, 48, 34, 30, 44,  Хан Аспарух  19, 11, 19 А, 17, 12, 6, 15, 21, 10,    20080706

Община Божурище  

На 28.09.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Божур  11, 2,  Далия  8,  Даме Груев  2,  Европа  97, 36, 99, 109, 40, 42, Строеж На Къща, 107, 93, 48, 34, 48-50, 44а ПИ ХХ,  Кв.76, 103, 95,  Еделвайс  40, 23, 23а, 21, 25, 19, 38, 36,  Здравец  7, 8, 7, Къща,  Искър  12а, 16, 13, 7а, 4, 9, 8, 14, 29, 10а, 2а, 2, 18а, 4а, 16а, 14а, 3, 15, 24а, 6, 12, 10, 17, 26а, 5, 11, 7, 20а, 18, 20, 22, 24, 8а, 26, 23, 28,  Кипарис  19, 7, 9, 13,  Лотос  3, 11,  Максим Горки  2, 6, 5, 1, 3,  Отец Паисий  5, 4,  Пролет  6, 11, 14, 8, 7, 13, 9, 12,  Рила  2, 4, 11, 21, 25, 3,  Стара Планина  3,  УПИ 16-826, Кв.76  ,  УПИ I,  Кв.1  ,  УПИ V-9605,  Кв.2  ,  УПИ VIII-Общ. Кв.76  ,  Х-54, 100 Кв.11  ,  Явор  Пролет, 9,  Янтра  19,    6, 8, 2, 0000, 83, 84, 2, 12, ТП  Изгрев

На 30.09.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   014148  ,  М. Белица  ,  Махала Белица  Вила,    Къща

На 29.09.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Хераково:   II-024019  ,  XII-396 и XII-397,  Кв.39  ,  УПИ 024020,  Кв.4  ,  УПИ V-024020 Кв.4  ,  УПИ Xxiv-025093, Кв.1, М. Герена

На 01.10.2020 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Хераково:   Ридо  21,  УПИ VIII - 321  ,  Черковна  23а, 6,    УПИ Хiv-326 Кв.32  ,  Къща, Вила

На 01.10.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско:   XX-71 Кв. 22  ,  Алек Мак  1,  Ален Мак  22,  УПИ -2-Кв.20  ,  УПИ XXII-452 Кв.22  ,    Вила

Община Ботевград  

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци

На 02.10.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:30 ч./ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 28.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград:   1866 Година  19, 8, 15, 4, 17, 12, 6,  Балканска  5, 16, 4, 9, 13, 7, 14, 11, 10, 15, 3, 2, 8, 12, 1,  Букорска  12, 16, 3, 6, 7, 8, 4, 2, 1, 3 1, 18, 20, 5, 10, 14,  Люлин  8, 16, 3, 4, 11, 2, 13, 18, 14, 10, 6, 5, 1, 7, 20, 9,  Никола В. Ракитин  11, 3, 2, 6, 12, 7, 5, 10, 1, 9, 4, 8,  Стара Планина  30, 14, 23, 12, 26, 24, 31, 41, 22, 17, 35, 34, 16, 25, 18, 27, 21, 36, 37, 32, 29, 39, 20, 19, 38, 14а, 15, 11, 40, 28, 33, 13,  Трети Март  16, 52, 32, 48, 36, 50, 28, 10, 20, 38, 8, 46, 14, 44, 6, 18, 42, 30, 12, 40, 34, 22, 24, 26, 61,  Христо Ботев  2, 4

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   XIII,  Кв.175  ,  Адрян Атанасов  3,  Александър Стамболийски  42, 62, 49, 57, 61, 52, 58, 55, 54, 53, 69, 56, 48, 67, 63, 65, 51, 60, 44, 59, 46, 50,  Божко Божилов  31, 48, 55, 53, 57, 50, 29, 51,  Букорска  22, 36, 9, 26, 30, 24, 28, 19, 11, 34, 17, 7, 15, 13, 38, 32,  България  12, 20, 10,  Васил Левски  21, 30, 8, 29, Латинка, 22, 5, Строеж, 6, 31, 20, 10, 9,  Витоша  2, 4 4, 4,  Гробищен Парк  ,  Иван Вазов  8, 48, 4, 26, 58, 21, 24, 66, 18, 14, 27, 5, 48, 36, 34, 54, 44, 30, 34, 10, 40, 6, 22, 50, 64, 32, 10, 62, 56, 8, 38, 60, 12, 6, 52, 62, 30, 20, 16, 29, 28, 42,  Опълченска  31, 29,  УПИ IX,  Кв.175  ,  Христо Ботев  43, 48, 47, 46, 44, 45,  Цар Иван Шишман  40

На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:   България  12, 20, 10,  Витоша  2, 4 4, 4

На 28.09.2020 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:01 - 16:16 ч./   На 29.09.2020 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:01 - 16:16 ч./   На 30.09.2020 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:01 - 16:16 ч./   На 01.10.2020 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:01 - 16:16 ч./   На 02.10.2020 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:01 - 16:16 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  ,    Къща

На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Литаково:   Боговина  92, 10, 90, 81, 88,  Вълчи Град  34, 30,  Гено Люташки (Вацо Люташки)  2, 3,  Една Българка (М. Найденова  82а,  Кочо Честименски (М. Найдено  96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, Къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88,  Начо Иванов  2, 3, 7, 8,  Незабравка (Партизанска)  4, 10, 1, 6,  Павел Бързашки  18,  Петко Войвода (Дичо Петров)  6, 2,  Петко Иковски  28, 12, 26, 5, 25,  Писана  98,  Пречеста  ,  Станковска Курия  ,  Шести Септември (9-Ти Iх)  158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Скравена:   Алипи Първанов  63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94,  Васил Вунчев  20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30,  Гео Милев  4, 6, 2,  Грамаде  51,  Кокиче  11, 9,  Латинка  1, 6, 2,  Любен Каравелов  24, 20, 32, 22, 26,  Околовръсна  ,  Хан Аспарух  6, 5, 7, 3, 1, 4, 8,  Цар Симеон  6, 4

На 29.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 13:16 - 14:16 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника,  X-916  Александър Стамболийски  34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30,  Беласица  30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31,  Вардар  8, 1, 4, 2, 6,  Васил Левски  20, 19, 16, 22, 14, 12, 24,  Вилна Зона  Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386,  Георги Антонов  20,  Д-Р Димитър  Василев  14,  Зелин  10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 16, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6,  Лозята  УПИ XXVII ,  Кв.31,  Махала Пушкарско  ,  Никола Иванов (Н.Драганов)  28,  Никола Ракитин  1, 7, 4, 5,  Панчовска (Панчо Геровски)  41, 47, 45, 39, 37, 44, 49, 43, 42, 46,  Ракитин  2, 1,  Стубелска  40, 29,  Хаджи Димитър  41, 42, 38, 40, 45, 43,  Хан Аспарух  5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20,  7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12,  Цар Борис  12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3,  Цар Иван Шишман  48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47,  Цар Освободител  79, 75,  Черниш  49,  Шипка  12, 13, 14, 10, 9,    Вилна Зона, Лагер, Павилион

На 29.09.2020 г. /09:16 - 14:16 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника  ,  X-916  ,  Вилна Зона  Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386,  Георги Антонов  20,  Лозята  УПИ XXVII ,  Кв.31,    Вилна Зона, Лагер, Павилион

Община Годеч  

На 28.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Годеч:   Vi-1405,  Кв.130  ,  Градина  2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23,  Грамада  19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11,  Ком  ,  Люляк  15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25,  М.Свинарника  ,  Мах.Джуричова  Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15,  Местн.Цоланова  ,  Найденова  Махала Найденова,  Найденова Махала  ,  Найденовци  ,  ПИ 004087  Найденова Махала,  Ракета  16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1,  Русе  35,  Свобода  1,  Софийско Шосе  50,  Теменуга  1, 8, 2, 4, 6,  Хан Аспарух  1а,  Цикура  ,  Цоланова  9, 13,    9, 25

На 29.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Годеч:   Vi-1405,  Кв.130  ,  М.Свинарника  ,  Мах.Джуричова  Вила, Къща, 75 Вила, Вила №15,  Местн.Цоланова  ,  Найденова  Махала Найденова,  Найденова Махала  ,  Найденовци  ,  ПИ 004087  Найденова Махала,  Русе  35,  Софийско Шосе  50,  Хан Аспарух  1а,  Цикура  ,  Цоланова  9, 13

Община Горна Малина  

На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Априлово,  Общ. Горна Малина:   000317  ,  053014  ,  II, Кв.14  Втора  1,  Двадесет и осма  УПИ ІІ-272,  Двадесет и шеста  6а,  УПИ I-255,  Кв.6  ,  УПИ I-300, Кв.19  УПИ VIII-250  ,  Х-274 Кв. 48  ,  ХI-166,  Кв. 13  ,  Четиридесета  25,    М. Калъм Кория ПИ 000321, Къща

На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долна Малина:   М. Край Село  ,  ПИ 036001  ,  Стопански двор  УПИ II-180 Кв.190  ,  УПИ III-43, Кв.10  ,  УПИ V-18057 Кв.5  ,    Къща, Стопански двор, Вила

На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долно Камарци:   ПИ 057059, М.Над Село  ,  ТП  Център  ,  Трета  26,  УПИ XIV-108,  Кв.14  ,  ХІІІ-108 Кв.14  ,    Вила

На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Макоцево:   3-113 Кв.25  ,  XXIII-355,  Кв.41  ,    Къща

Община Драгоман  

На 01.10.2020 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Драгоман:   II Кв.52  ,  Акация  1 11, 1,  Александър Стамболийски  7, 12, 10, 8, 4, № 1, 6, Павилион,  Васил Левски  6, 4,  Витоша  5, 1,  Люляк  11, 6 1-2,  Свети Стефан  1 11, 9, 10, 4,    6, 7, 3 4, 1 2, 8, 4, 7, 9, 5, 6, ПППЖБ, 13, 10, 11

Община Елин Пелин  

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Доганово:   УПИ Ix-304,  Кв.26

На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин Гара,  Общ. Елин Пелин:   VI-293, Кв.22а  ,  Витоша  3,  Керамик  3,  Път 105  ,  Райна Княгиня  До Бл.8, 13,  Райна Княгиня  14, 13, 7 13, 1, 3 8,  Стара Планина  1 1, 1,  Стара Планина  1, 4 1, 2 1,  Трепетлика  2,  Цар Симеон  15,  Цар Симеон  19, 9, 11, 5, 7, 3, 13, 21,    1, 1, 4 1

На 28.09.2020 г. /08:01 - 09:16 ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин/Град:   УПИ XV 042023 133  ,  УПИ  I-15005,  Кв.164д

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин,  Общ. Елин Пелин/Град:   Акация  2, 1, 1 УПИ 1-За Ожс,  Кв.71,  Васил Левски  14, 10, 21, 15, 5, 7, 16, 4а, 17, 2, 2а, 4б, 4, 6, 4в,  Вихрен  5, 3, 1,  Гео Милев  1,  Елин Пелин  12, 10, 4, 8, 6, При №14, 11, 7, 1, 5,  Кирил И Методий  1, 7, 3,  Кочо Честименски  ,  Лесновска  20, 3, 3а, 6, 9, 5, 8, 1, При Общеж,  8, 2а,  Мургаш  2,  Независимост  1, С/У Оа,  Патриарх Евтимий  4, 13, 5, 7, 11, 8, 3, 2, 10,  Плиска  9, 5, 7,  Страцин  6, 1, 4,  Янтра  4, 6, 3, 1, 2,    9

На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Крушовица,  Общ. Елин Пелин:   II-13,  Кв.11  ,  V-75в,  Кв.7  ,  XII-89 Кв.9  ,  П-Л I,  Кв.19  ,  УПИ VI-104,  Кв.13  ,  УПИ VI-4,  Кв.1  ,  УПИ ІХ-5,  Кв.1  ,  УПИ ХХV-91,  Кв.9  ,    Вила, Къща

На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лесново:   129048  ,  IV-19  ,  Втора  ,  Двадесет И Втора  ,  ПИ 129012  ,  УПИ I,  Кв.17  ,  УПИ XIII-62  ,  УПИ-518 Кв. 1а  ,  Шеста  1,    УПИ 1-518 Кв 1а

На 28.09.2020 г. /08:01 - 09:16 ч./ -  Мусачево,  Общ. Елин Пелин:   333016 - Извън Границите на Населеното Място  ,  II Кв.143  ,  IХ-Общ, Кв.57  ,  V-1,  59 Псд  ,  VI, Кв.55  ,  VIII Кв. 55  ,  VIII Кв.57  XI-1764  ,  XI-302  ,  XIII--130,  Кв.12  ,  А. Благойчев  5,   Александър Стамболийски  6, 19, 1,  Андрешко  1, 6,  Бенковски  10,  България  6, 4, 5, 19, 17, 3, 10, УПИ VII-44101, Кв.150, 15, 11, 12, 2, 13, 16, 9, 14,  Васил Левски  Софийско Шосе,  Витоша  Складове,  Водна Помпа ОТП адни Води  68,  Градина Кв.40, 53, 51, 49  ,  Дунав  11, 13, 7,  Екзарх Йосиф  10, 13, 5, 8, 2, 20, 12, 17, 18, 22, 16, 11, 14, 6, 3, 19, 24, 7, 15, 1,  Елин Пелин  14,  Иглика  2 П-Л Ix-285,  Кв.50,  Извора  5,  Искър  22,  Кв.57 Парцел 5  ,  Кирил и Методий  14, 3, 6 Къща,  Кольо Фичето  УПИ III-140, 14,  Люб. Каравелов  4, 12,  Люлин  5,  Местност Пазарски път  ,  Мусачево  ,  Независимост  16,  Неофит Рилски  16, 14, 18, 19, 5,  Новоселци  101,  Пейо Яворов  20, 13,  Пенчо Р. Славейков  2, 3,  Плиска  4, 3,  Преслав  32, 25,  Радецки  №12,  Райко Даскалов  4, 8, 6,  Рила  3а, 1,  Самуил  18,  Сердика  14, 18, 12, 14, 26 Вила, 48а, 31, 29,  София  66, 41, 66, 56, 65, 37,  ул. Дубав И Ъгъла С ул. К.Фичето  ул. Извора №1  ,  УПИ I-3 Кв.2  ,  УПИ II,  Кв. 57  ,  УПИ VIII-162,  Кв.28  ,  УПИ XII-663, Кв.155  ,  УПИ XIII-9,  Кв.4  ,  УПИ І-Общ Кв.57  ,  УПИ ІІІ-І,  Кв.58-Псд  ,  УПИ Х-384 Кв. 35  ,  УПИ ХХІІІ-130 Кв.12  ,  УПИ- Iv-271 Кв.47  ,  Хаджи Димитър  8,  Хан Аспарух  В Бившия Стопански Двор,  Хан Крум  ул.  Възраждане,  Чойна  2а, 2а,  Юрий Гагарин  5,    Мах.Блатото, Упи І-30, Кв.7, 5

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мусачево,  Общ. Елин Пелин:   II Кв.143  ,  Xi-302  ,  А. Благойчев  5,   Александър Стамболийски  6, 19,  Андрешко  1, 6,  България  6, 4, 5, 19, 17, 3, 10, Упи Vii-44101, Кв.150, 15, 11, 12, 2, 13, 16, 9, 14,  Васил Левски  Софийско Шосе,  Градина Кв.40, 53, 51, 49  ,  Дунав  11, 13,  Екзарх Йосиф  10, 13, 5, 8, 2, 20, 12, 17, 18, 22, 16, 11, 14, 6, 3, 19, 24, 7, 15, 1,  Иглика  2 П-Л Ix-285,  Кв.50,  Искър  22,  Мусачево  ,  Независимост  16,  Неофит Рилски  16, 14, 18, 19,  Неофит Рилски  5,  Плиска  4, 3,  Преслав  32, 25,  София  41, 66, 56, 65, 37,  УПИ Xii-663, Кв.155  ,  УПИ- Iv-271 Кв.47  ,    Мах. Блатото

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   071044  ,  Борова Гора  36, 43, 38, 45, 34, УПИ-VIII, Кв.79, 41,  Бреза  6, 12, 10, 16, 8, 14,  Васил Левски  9, 3, 12, 7, 2, 20, 4, 16, 22, 24, 14, 18, 8, 1, 6,  Ватия  17, 25, 15, 11, 23, 4, 19, 13, 9, 18, 22, 20, 16,  Детелина  30,  Елин Пелин  25, 23, 18,  Иван Вазов  1, 2, 3, 10, 4, 6,  Милин Камък  7, 18, 17, 1, 14, 11, 12, 5, 20, 16, 2, 4, 15, 3, 8, 10, 9, 19, 13, 6,  Пловдивско Шосе  44, 72, 49,  74, 76, 51,  52, № 55, 58, 85, 62, 67, 70, 87, 80, 69, 50,  68, 63, 75, 79, 49, 45, 55, 48, 51, 43, 83, 59, 48 Къща, 78, 47, 64, 53, 57, 56, 54, 71, 73, 81,  Симеон  9, 16, 7, 10, 12, 2, 11, 6, 13, 14, 8,  УПИ ІХ-363 Кв. 45

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Равно Поле:   ПИ 039003  ,  VI-297.298. Кв. 33  ,  Букет  7, 9, 3, 2, 9а, 1, 11,  Дереджик  14, 13, 19, 10, 20, 15, 21, 18,  Минерален Извор  7, 6, 10, 12, 8,  Пет Могили  5,  Поляна  2, 4, 6,  Равнополска Пролет  39, 41а, 44, 42, 43, 45, 49, 46, 38, 41, 35а, 36, 42а, 47, 34, 51,  Синчец  8, 12, 16, 3, 5, 10,  УПИ IX-249,  Кв. 12  ,  Хан Аспарух  9, 10, 1, 2, 11, 12, 4, 15, 13, 5, 8, 6, 17

На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Столник:   XIII-178,  Кв.24  ,  УПИ -272  ,  УПИ XIII-334,  Кв.39  ,    Вила, Къща

Община Етрополе  

На 01.10.2020 г. /09:16 - 15:16 ч./ -  Бойковец:   Орище  ,  УПИ-І-142  ,    Фуражомелка, Пивница-Магазин Брезите, Къща, +, Вила, 0, Вила, Къща, 1 Почивен Дом, Вила

На 01.10.2020 г. /09:16 - 15:16 ч./ -  Етрополе:   Баш Самоков  ,  Вилна Зона Язовира  ,  Георги Антонов  51, 50, 47, 54, 52, 55,  Георги Бакалов  25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17,  Етрополе,  УПИ I-За Дап  Кв.137,  Йорданка Чанкова  24, 33, 26,  Малки Искър  49,  Махала Иванчовец  ,  Месност Ябланица  ,  Местност Баш Самоков  Къща, Къща, Къща,  Отец Паисий  1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7,  Партизански  60,  Руски  191, 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144,  Славяни  2,  Сливница  4, 2, 1, 6, 10, 8, 3,  УПИ 4  Кв.135,  Ябланица  ,    2, 1, 4, Шивашки Цех

На 28.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Етрополе:   Вранащица  48, 25, 63, Къща, 42

На 28.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.09.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.10.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица,  Общ. Етрополе:   ХVIII,  Кв.19  ,    Вила, Къща

Община Златица  

На 28.09.2020 г. /09:01 - 15:16 ч./ -  Златица:   XIII,  Кв.169  Местност Говедарника,  Генерал Гурко  4, 2, 9, 3, 5,  Гео Милев  12,  Драва  9,  Елин Пелин  10, 9, 4, 13, 6, 7, 3, 2, 11, 5, 12, 8,  Еп.Софроний Врачански  2, 4, 3, 1,  Еп.Софроний Врачански  1,  Иван Русеков  5, 4, 2, 7, 3, 1,  Извън Регулация  ,  Киро Стоянов  13, 15, 18 А, 25, 8, 12, 10, 17, 16, 28, 30, 21, 11, 2, 26, 9, 1, 4, 5, 20, 6, 19, 7, 18,  Македония  1,  Медет  37, 68, 48, 64, 70, 84, 72а, 56 А, 50, 43, 94, 61, 56, 39, 67, 90, 74, 38, 55, 64а, 49, 88, 65, 45, 76, 40, 58, 57, 46, 77, 34, 69, 59, 92, 72, 62, 86, 47, 30, 35, 54, 41, 51, 71,  Медет  15, 32, 16, 3, 4, 10, 20, 26, 27, 33, 25, 6, 42, 11, 34, 7, 24, 29, 12, 5, 18, 13, 31, 23, 14, 22, 1, 17,  Неделко Неделев  2, 6, 11, 9, 10, 4, 3, 1, 5,  Пирин  2, 4,  Пирин  3, 1,  Свети Св.Кирил и Методий  41, 53, 37, 39, 18, 45, 49, 35, 16, 43, 28, 55, 22,  Свети Св.Кирил и Методий  12, 16, 14,  Софийско Шосе  18,  Събко Милков  11, 14, 8, 7, 6, 10, 1, 5, 17, 15, 9, 3, 13, 2, 4, 12,  Тополница  5, 2, 12, 1а, 13, 1, 10, 11, 14, 4, 9, 3, 6,  Хан Аспарух  5, 1, 3, 2,  Юрий Гагарин  31, 38, 23,  Якуб Враня  8, 16, 5, 7, 4, 14, 12, 9, 6, 13, 2,  Якуб Враня  7,    20080201,    20081203

Община Ихтиман  

На 29.09.2020 г. /08:00 - 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД;; 16:00 - 18:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД;/ -  Веринско:   000182  ,  X-36,  Кв.14  ,  Извън Регулация/Ам Тракия/  35,  ПИ 007083 М.Царчино  ,  ул. 13  5,  УПИ IX-23,  Кв.13  ,  УПИ ІІІ-124,  Кв.6  ,  УПИ ХVІІ-131,  Кв.6  ,    УПИ 11-316, Вила, Упи ХІІ-16, Кв.15, Агрс Ихтиман, Вила

На 29.09.2020 г. /08:00 - 18:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД;/ -  Веринско:   000182  ,  Извън Регулация/Ам Тракия/  35,  ПИ 007083 М.Царчино

На 29.09.2020 г. /08:00 - 18:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД;/ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия  Км.36

На 29.09.2020 г. /08:00 - 09:30 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД;; 16:00 - 18:00 ч. По искане на „ЕСО“ ЕАД;/ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия  Км.36,  Предгарова  1 Петролна База

Община Костинброд  

На 28.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 29.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 30.09.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 01.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./   На 02.10.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Градец,  Общ. Костинброд:   11, Кв 152  ,  М.Пояке  ,  Местност Пояке  Имот 150.8,  Поляке  ,  С. Градец,  УПИ ІІ-323,  Кв. 20  ,    УПИ ІІІ-321, Кв.20, Вила, Упи 431, Кв.26

На 29.09.2020 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Градец,  Общ. Костинброд:   УПИ VІ-225 Кв.30  ,  УПИ XII-15 Кв 45  ,  УПИ XVII-180  ,    Вила

На 28.09.2020 г. /12:00 - 15:00 ч./   На 30.09.2020 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Костинброд:   XI-3760,  Акация  ,  Белица  Павилион,  Варна  5, 3, 2, 3а, 19, 16, 9, 7, 18, 12, 4, 11, 17, 10, 15, 1, 13,  Георги с. Раковски  83, 105, 92, 113, 107, 85, 94, 111, 96, 103, 90, 109, 88, 88а, 86,  Дунав  15, 10, 12, 8, 8, 7, 6, 3, 13, 2, 4, 5, 11,  Иван Вазов  1-Б,  Иглика  5,  Калиакра  5, 13, 15, 7, 11, 9, 3, 17, 1,  Ломско Шосе  9, Кв.142, 16а, 8, 28, УПИ XII-3961, Кв.143, 34, 3а, 17, 5, 4, 18, 7, 20, 1а, 63, 10, 16, 300, 2, 20, 32, 12, 14, 15, 26, 10а, 92а, 30, 23, 1, 22, 17г, 4а, 11, 13, 17, 3, 19-3, 6, 18а,  Мусала  1, 12, 5, 4, 2, 6, 10, 9, 8, 3,  Път 81  ,  Ропотамо  4, 2, 1,  Славянска  129 Къща, 40, 83, 81, 10, 97, 8789, 115, 91, 79, 105а, 87-89, 111а, 119 Къща, 101, 95а, 87, 107, 42, 103, 93, 95, 127 Къща, 111, 44, 46, 123 Къща, УПИ VII-2408, Кв.142, 131 Къща, 48, 50, 99, 1, 113, 105, 38, 109, 97а, 36, 24, 121, 119, 77, 109а,  Спартак  3, 4а, 9, 22, 4, 6, 16, 5, 8, 10, 7, 2, Дунав, 1,  Умни Брег  ,  УПИ XVIII-2309 Кв.148  ,  Филип Тотю  39,    УПИ І кв.142а

На 02.10.2020 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд:   Обединена  72,    1

На 29.09.2020 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Царичина:   126.145, М.Сивил  ,  147, 55 М.Паликарци  ,  М. Паликарци  ,  Паликарци  ,    Вила, Фургон, Махала Севил

Община Пирдоп  

На 29.09.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп:   Васил Левски  34, 23, 27, 38, 28, 21, 22, 32, 36, 25, 31,  Георги Бенковски  7 А, 11, 13, 7, 5, 6, 9, 2, 1, 3,  Димитър Ненов  3, 9 А, 1, 9, 17, 13, 15, 7, 11,  Княз Борис І  40, 36, 32 А, 37, 33, 50, 21, 39 Б, 39 А, 27, 38, 23, 43, 28, 32, 42, 30, 46, 48, 29, 34, 31, 44, 35, 25, 41,  Лука Х.Павлов  1,  Никола Петков  13, 17, 2, 19, 15, 10, 11, 3, 5, 6, 6 А, 1, 9, 8, 7, 4,  Райна Княгиня  14, 4, 3, 10, 17, 1, 23, 8, 9, 21, 18, 13, 6, 5, 8 А, 7, 15, 16, 19, 2, 11, 12,  Сергей Румянцев  4, 60

На 30.09.2020 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп:   Димитър Савов  16, 33, 31 А, 14, 37, 39, 18, 31 Б, 35,  Доктор Марков  10, 13, 16, 17, 9, 12, 6, 15, 1, 3, 14, 7, 2, 4, 11, 5,  Захари Стоянов  3, 2, 1, 5,  Косица  8, 5, 10,  Невена Генчева  1, 2, 3,  Опълченска  6, 4, 2,  Панагюрско Шосе  16, 17, 14, 12, 21, 19,  Св.Св.Кирил и Методий  75, 55, 69, 47, 77, 58, 60, 73, 65, 71, 59, 51, 63, 64, 53, 56, 49, 85а, 57, 54, 79, 61,  Спас Соколов  7, 5, 9, 6, 10, 11, 8,  Цар Освободител  79, 75, 72а, 14, 11, 64а, 77, 81 12, 11 11, 13, 12, 67, 83 11

Община Правец  

На 30.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ -  Видраре:   157,  Кв. 13,  Сграда Кметство  ,  ІІ    Кв.  26,  Махала Джамбазите  ,  Махала Семкова  Къща,  ПИ-083145 М.Мариновото  ,    Сграда, Вила, ТП , Къща, Вила, ТП

На 02.10.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:30 ч./ -  Видраре:   Махала Градище,  Махала Кленака,  Махала Ликовци  В Землището На Стр. Полигон,  Махала Мусатете  Къща,  Махала Пешната Лъка  Къща,  Махала Раздолата  ,  Махала Свин Дол  ,  Махала Сечковци  ,  Махала Станчовец  ,  Махала Черни връх

На 02.10.2020 г. /09:16 - 15:30 ч./ -  Видраре:   Махала Градище  ,  Махала Ликовци  В Землището На Стр. Полигон,  Махала Мусатете  Къща,  Махала Пешната Лъка  Къща,  Махала Раздолата  ,  Махала Станчовец  ,  Махала Черни Връх

На 30.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ -  Джурово:   Васил Левски  1,  Волга  1,  Вутьо Миков  3, 9, 2, 5,  Генерал Гурко  3, 1,  Генерал Елис  10, 5, 7,  Георги Димитров  25, 13 3, 50, 38, 14, 29, 40, 17, 13 2, 53, 37, 43, 44, 23, 16, 21, 36, 13 1, 30, 19, 26, 32, 47, 41, 13, 12, 46, 20, 52, 42, 55, 13 4, 27, 45, 13,  Гошо Воденичаров  15,  Девети Септември  9,  Димитър Грънчаров  15, 16 Училище, 11, 10, 30, 38, 14, 3, 24, 17, 7, 18, 36, 22, 32, 28, 20, 2, 13, 8, 34, 4, 21,  Иван Мицев  2, 6,  Капитан П. Стайков  16, 20, 14, 3, 22, 18, 2, 24, 28,  Матю Воденичаров  42, 44, 19, 14, 23, 25, 29, 13, 22, 15, 41, 30, 10, 11, 9 Къща, 41а, 18, 34, 16, 15а, 6, 8, 9, 1, 11, 3, 7, 5,  Махала Герановица  1а Къща, 1 Къща, Къща, 11, 12б, ТП , Къща,  Нератовице  4, 11, 7, 8, 13,  Отряд Бенковски  1, 14, 5, 16, 6, 3,  Павел Корчагин  7, 4, 2, 8, 4, 5, 3, 1, 9,  Стара Планина  9, 7,  УПИ III.Кв.2  ,    ТП , ТП

На 02.10.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:30 ч./ -  Калугерово,  Общ. Правец:   Махала Бундаците  ,  Махала Венчарете  ,  Махала Връбчовци  Вила,  Махала Габрика  МТП , МТП ,  Махала Димитровци  Къща,  Махала Дола  ,  Махала Златовци  Къща,  Махала Кардашица  ,  Махала Костадиновец  Къща,  Махала Репавище  ,  Махала Рударец  Къща,  Махала Свин Дол  ,  Махала Смесите  ,  Махала Стайковци  ,  Махала Трънето  ,  Махала Чекотин  Къща,  УПИ-ХІ-8,  Кв.4  ,    ТП , Стопанска Сграда, Къща, ТП

На 02.10.2020 г. /09:16 - 15:30 ч./ -  Калугерово,  Общ. Правец:   Махала Бундаците  ,  Махала Връбчовци  Вила,  Махала Габрика  МТП , МТП ,  Махала Димитровци  Къща,  Махала Дола  ,  Махала Златовци  Къща,  Махала Кардашица  ,  Махала Кленака  ,  Махала Костадиновец  Къща,  Махала Репавище  ,  Махала Рударец  Къща,  Махала Свин Дол  ,  Махала Сечковци  ,  Махала Смесите  ,  Махала Стайковци  ,  Махала Трънето  ,  Махала Чекотин  Къща,  УПИ-ХІ-8,  Кв.4  ,    ТП , ТП , Стопанска Сграда, Къща, ТП

На 28.09.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./   На 29.09.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./   На 30.09.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./   На 01.10.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./   На 02.10.2020 г. /08:01 - 16:16 ч./ -  Калугерово,  Общ. Правец:   Махала Чекотин  Къща,    ТП

На 30.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ -  Манаселска Река:   Лъга  ,  М. Генчовци  Екатте 46961,  Махала Буджов Дол  ,  Махала Вила Манаселски Мост  ,  Махала Гараж  ,  Махала Гола Могила  ,  Махала Долна Липа  ,  Махала Драгоица  ,  Махала Липа  ,  Махала Печор  ,  Махала Смолевица  Къща,  Махала Череша  ,  Махала Чульовци  Къща, Вила,  Укопете  ,    Къща, ТП , МТП

На 30.09.2020 г. /09:16 - 15:00 ч./ -  Манаселска Река:   Махала Гола Могила,  Махала Драгоица  Махала Череша

На 28.09.2020 г. /09:46 - 15:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:31 - 15:30 ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус  ,  Махала Балинска  Къща,  Махала Вельовци  Къща,  Махала Витьовци  ,  Махала Владовци  Къща,  Махала Вълчиновци  ,  Махала Габрика  Къща,  Махала Гетовци  Къща,  Махала Дачовци  ,  Махала Дрена  Къща,  Махала Кратунете  Къща, МТП ,  Махала Манговци  ,  Махала Цековци  Къща,    Къща, ТП , Къща, ТП

На 30.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус  ,  Махала Вельовци  Къща,  Махала Владовци  Къща,  Махала Вълчиновци  ,  Махала Кратунете

На 28.09.2020 г. /09:46 - 15:30 ч./   На 29.09.2020 г. /09:31 - 15:30 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището  ,  Луковешки Дол  117001,  М.Гайдарско  ,  Махала Гроздене  МТП , Къща,  Махала Драйчовци  ,  Махала Нанковска  ,  Махала Рачовци  Къща,  Общ. Правец,  АМ Хемус;  П-Л VI-61,  Кв.5  ,    МТП , Къща, ТП , Мах.Кръстьовци

На 29.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 13:16 - 14:16 ч./ -  Правец:   Бор  1,  Вилна Зона,  Владин рът,  Езерото  14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 31, 30, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6,  Езерото УПИ Іі Кв.117  ,  Извън Регулация,  До Гр.Правец  ,  Кв.Езерото  ,  Лесковец  ,  Махала Поповска  Къща,  Махала Пушкарско  Къща,  Махала Скърнава  8, Къща,  Месност Орниче  ,  Местност Христовото  ,  Орниче  ,  Серпухов  29,  Скърнава  ,    ТП , 173

На 29.09.2020 г. /09:16 - 14:16 ч./ -  Правец:   Вилна Зона

На 02.10.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:30 ч./ -  Правец:   Елосов Дол  ,  Махала Дивчов Рът  Къща, 104,  Махала Драганско  Къща,  Махала Дръвница  Къща,  Махала Манастирица  ТП , Къща, 1, 1 Временен Строителен Обект,  Махала Правешки Ханове  ,  Местност Елисов Рът  Ограда,  Средора  ,  Тодор Живков  1

На 02.10.2020 г. /09:16 - 15:30 ч.; 09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:30 ч./ -  Правешка Лакавица:   001626  Бивш Стопански Двор  ,  Голямата Ливада  ,  Махала Церица  ,    Къща, МТП , Къща, *0*, Вила, ТП

На 28.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.09.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.10.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Правешка Лакавица:   Махала Церица  ,    Къща, *0*

На 30.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:00 ч./ -  Равнище:   I Кв.29  ,  XVII-290,  Кв.46  ,  Мах. Грозьов Дол  ,  Махала Големанско  ,  УПИ II-196 Кв.8  ,  УПИ IV-327 Кв. 30  ,  УПИ XII-85  ,    Къща, МТП , ТП , Къща, Вила, Фурна, Стопанска Сграда, ТП , ТП , Къща

На 29.09.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 13:16 - 14:16 ч./ -  Разлив:   000134  ,  13022 Махала Щапалска  ,  №061016 М.Каменяка  ,  Ам Хемус  ,  Бистрица  23,  Езерото  35,  Махала Багелейска  ,  Махала Боновска  ,  Махала Влъчковска  Къща,  Махала Груевска  Къща,  Махала До Ресторанта  ,  Махала Куевска  ТП , Къща,  Махала Маргинска  МТП ,  Махала Милинско  ,  Махала Сираковско  ,  Махала Стопански Двор  ,  Махала Чорбанско  Къща,  Местност Пейовица  ,  Нанин Дол  ,  Фелиов Рът  Имот070034,    ТП , Къща, 56, М. Блатото, ТП , Къща

На 02.10.2020 г. /09:16 - 15:30 ч./ -  Своде:   Махала Бакова Могила  ,  Махала Борова Шума  ,  Махала Бурньовица  ,  Махала Венеца  ,  Махала Венчарете  ,  Махала Габриците  ,  Махала Курман  Къща,  Махала Ласковци  ,  Махала Лъга  1,  Махала Преход  Къща,  Махала Требеш  ,  Махала Усоето  ,  Махала Чуклата  ,  Махала Чукльовци  ,    Къща, ТП

На 02.10.2020 г. /09:16 - 09:45 ч.; 14:16 - 15:30 ч./ -  Своде:   Махала Бакова Могила  ,  Махала Борова Шума  ,  Махала Бурньовица  ,  Махала Венеца  ,  Махала Габриците  ,  Махала Курман  Къща,  Махала Лъга  1,  Махала Преход  Къща,  Махала Требеш  ,  Махала Усоето  ,  Махала Чуклата  ,  Махала Чукльовци  ,    Къща, ТП

/Следва/

ЧЕЗ
планирани прекъсвания
По статията работи:

3E news